Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A testépítők a hirtelen...

A testépítők a hirtelen inzulinemelkedéstől agresszívek ezen az oldalon?

Figyelt kérdés
2011. nov. 24. 17:53
1 2 3 4
 21/31 dirtboy ***** válasza:
89%
Aczél, akkor a lábadra viselési engedélyt kell kérelmezned mint a fegyverekre
2011. nov. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

hát.. de nem igazán rajongok a sünökért, engedélyt meg ugye honnan is kapsz fegyverhez..?


hosszú nadrágban járok, így nem feltűnő :) beolvadok a forgatagba. esélytelen hogy kiszúrják. ha bármikor probléma lett volna a fél éve lejárt személyimmel, akkor elkezdtem volna már foglalkozni az engedéllyel a lábamra, de mivel nem szúrnak ki, így nehéz nem lesz.arni az egészet :D

2011. nov. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Na dirtboy,mostantól nem leszel idegbeteg?
2011. nov. 24. 19:12
 24/31 dirtboy ***** válasza:

nem tudom miért mondod ezt,nem szoktam idegbeteg módjára válaszolni.

nem arra használom ezt az oldalt hogy beszólogassak másoknak hanem hogy segítsek eligazodni a kérdezőnek a testépítés,fogyás,akár kerti tavak,fegyverek stb témában.

be linkelhetnéd hogy mire gondolsz,hogy mikor válaszolok ok nélkül agresszívan mert ilyenre nincs példa

2011. nov. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
nem linkelem be,mert felidegellek.
2011. nov. 24. 19:20
 26/31 A kérdező kommentje:
amúgy csak viccelek ne szívd már mellre. :)
2011. nov. 24. 19:20
 27/31 dirtboy ***** válasza:

nem tudsz most felidegesíteni nem vagyok olyan kedvemben hogy könnyen ideges legyek.

szerintem sok félre értés van az írásból adódóan sokan azt hiszik hogy én milyen idegesen válaszolok meg hasonlók pedig ez nem így van.

ugyan azt a szöveget fellehet magadban olvasni idegesen is meg nyugodtan is és másként hangzik,igazából az olvasó hangulat dönti el hogy milyen hangnemben olvasod a szöveget amit ír a másik.

fogalmazásból sosem voltam jó és van mikor sietve írok vagy kesztyűben és igyekszem röviden válaszolni,ilyenkor elég nyersen fogalmazhatok azt elismerem.

már igyekszem csak olyan kérdésre válaszolni ahol segíthetek de ezt most sem sikerült betartanom mert pl.a te kérdésedre is reagáltam,igaz ezt még nem bántam meg.

bizony vannak olyan kérdések meg válaszomra reagálók akiknek muszáj vissza írni de már erről is igyekszem leszokni.

múltkor is sikerült nem reagálnom egy ilyenre,tök büszke vagyok magamra hogy meg bírtam állni.

:)

2011. nov. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Tudod,valamikor réges-régen én sok időt töltöttem válaszolgatással. Neten kerestem a pénzemet,és amíg épp nem volt dolgom itt írogattam. Aztán rájöttem,hogy nem lehet segíteni a hülyék nem fogynak el,akik meg normálisnak tűnnek,másnapra elfelejtenek mindent amit mondtál és folytatják a baromságaikat. Szélmalomharc ez...
2011. nov. 24. 19:42
 29/31 dirtboy ***** válasza:

hát ja, ez igaz

sosem fogynak el de mostanság eléggé nyugi van most hogy már nem pólóban meg fél csupaszon feszengenek.

majd tavasszal beindulnak és másodpercenkét lesz új kérdés hogy hogy lehetnének 7-8 másodperc alatt branch warren kinézetűek,na persze csak felsőtestre értve


ettől rosszabb kategória mondjuk a fogyás,az valami őrület,mondjuk már rég olvastam de akkor brutális csicskáztatás volt ott.

mármint a kérdező csicskáztatná a válaszolót.

nem tudom hogy lehet azt bírni ami ott van, nekem biztos nem menne.

2011. nov. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

elképzeltem hogy mindketten "kiabáló stílusban" írtok.

hogy ti milyen agresszívok vagytok :/

2011. nov. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!