Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha nincs aki...

Mit csináljak ha nincs aki beszúrja nekem az injekciós cuccot?

Figyelt kérdés
meg irjátok meg a véleményeteket h melyik ilyen cucc a legjobb.
2011. nov. 24. 14:58
 1/7 dirtboy ***** válasza:
olyan nincs hogy nincs,az orvos adja be és a legjobb az ami a legjobb betegség ellen véd, bár én már rég voltam védőoltásért
2011. nov. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Van amikor az asszisztensnő...legalábbis nekem úgy volt mikor szögbe léptem. Ez amúgy rossz kategória erre. :DDD

(koxra adnád a fejed ész nélkül b+!! Add be magadnak....jaaa még azt se tudod mi kell? menj személyi edzőhöz és FIZESS egy normális kúra összeállításáért,főleg,hogy állítom még a kajád sincs rendbe)

2011. nov. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
én storidra gondoltam de kössz :)
2011. nov. 24. 15:07
 4/7 A kérdező kommentje:
bocsi szteroidra
2011. nov. 24. 15:07
 5/7 dirtboy ***** válasza:

egyébként tudom hogy arra gondoltál


mesélj már egy kicsit, mondj pár infót a használni kívánt szteroidodról csak hogy tudjuk hogy nem ész nélkül szednéd,plusz pár infó jöhetne a kajálásodról és a magasságodról és a súlyodról is,meg hogy mióta csinálod a testépítést és mikor kívánsz színpadra állni.

ha nem nagy kérés.

2011. nov. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
egy kúra normális kúra 180 k körűl van , remélem ezzel is tisztába vagy
2011. nov. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 TOMAtm ***** válasza:

szúrd be magadnak mint mindenki más.ha rossz helyre tolod akkor kampec haver ezt jobb ha tudod.

a legtöbb cucc olajban oldott szóval egy vastag hosszú tűről beszélünk amit kb heti 2 szer kell a seggedbe böknöd.

azt h melyik a legjobb cucc...nincs értelme vitatni mert LUTRI h mivan az üvegben.lehet csak egy kis lenmagolajat nyomsz be 10 héten át :)

2011. nov. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!