Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportot "űzzek"?

Milyen sportot "űzzek"?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Azt szeretném tőletek megkérdezni, hogy milyen sporttal folytassam szerintetek?


3 évig fociztam folyamatosan, de most ez az utolsó hónap nekem valószínüleg.. és hát szeretnék tőletek tippeket kérni, hogy milyen sport lenne jó a foci helyett? rendszeresen akár heti 5 alkalommal is.. valami intenzívebb sport érdekelne ami megtartaná/fejlesztené a jelenlegi testalkatomat(aránylag szálkás, izmos vagyok)


köszönöm a válaszokat előre is!


2011. nov. 16. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:
kajak kenu
2011. nov. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
az úgy kb mennyi idő szerinted amíg megtanulom nagyjából az alapokat? + sok költséggel jár? :) köszi a válaszodat!
2011. nov. 17. 22:01
 3/3 anonim ***** válasza:
nem tudom hány éves vagy, 1-2 hónap alatt simán meglehet tanulni az alapokat főleg ha rendszeresen jársz és minnél többet próbálsz evezni, (persze nem télen), de majd tavasztól már vannak evezések,addig kondi+futás+uszás+gimnasztika+tanmedence, alapból nem túl költséges, persze ha eljutsz egy olyan szintre , hogy versenyre menj és már komolyabb hajóban szeretnél edzeni vagy versenyezni(nem minden egyesület engedheti meg magának)+ saját lapát, akkor már kell egy kis befektetés, hajo az olyan 160e-800e hufig, lapátot olyan 30e-100e ig, de ezek a költségek egyszeriek, és nem egyből kellenek, mivel először el kell jutni arra a szintre amikor szükség van már komolyabb felszerelésre , és az edző úgyis segít kiválasztani, a lehető legjobb ár/érték arányú felszerelést, ja és a versenyzési engedély ami évi nem tudom most konkrétan pár ezer forint kb
2011. nov. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!