Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Táskával edzés?

Táskával edzés?

Figyelt kérdés

Támadt egy jó ötletem, mivel itthon edzéshez való eszközök hiányában szenvedek, ezért kitaláltam hogy fogok 5 darab 2 literes palackot, megtöltöm vízzel, belerakom egy táskába, plusz mellé rakok egy 7-8 kilós súlyzót, és azt emelgetem

Használhat nem? Eléggé nehéz, két kézzel bírom csak el, felhúzni meg szinte lehetetlen, úgy csinálom hogy a táska fogantyújához berakok egy törölközőt, és annak a két végét fogom meg és így rátudok fogni mindkét kezemmel és úgy húzom fel a karomhoz, elég durván megdolgoztat, elvégre itt is súlyt emelek, nem?

Valakinek még pár ötlete ilyen házi edzéshez? :)


2011. nov. 15. 02:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

én ezt a 4x20-ra írtam.

tegyél akkora súlyt bele (legyen akkora ellenállás) hogy ne tudj 20 ismétlést csinálni, csak 6-8-10 darabot, ÉS el is fáradj tőle. teszem azt én fekpadon ha edzenék 60-70 kilóba gondolom belenyomnék, 30-40 kilóval csinálnék 20-25 ismétlést, akkor 50 kilóval edzenék, olyan 6-8 ismétléseket. tehát az az ellenállás, amiből rengeteg megy, az már nem biztosít elég stimulációt az izmaidnak.

2011. nov. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Na hát most kicsit feltuningoltam, eléggé nehéz, örülök ha 3x8-at összetudok vele hozni :D Köszönöm a válaszokat!
2011. nov. 16. 17:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!