Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen ez az edzésterv?

Milyen ez az edzésterv?

Figyelt kérdés
Heti 2-szer kondizom (ált.hétfö,szerda) és heti 2 kick box eddzésem van(kedd,péntek). A kondi a következőkböl áll. Csak felsőtestre gyurok mell-váll-hát-has-kar. A sorrend is ez.Nem szoktam szétosztani öket egy napban megcsinálom az egészet. Lábra azért nem eddzek mert boxon sokat futunk és nagyon sokszor lábra eddzünk. Tehát ezért is hagytam ki ezt. A kérdesem az lenne hogy jó vagy rossz-e (és ha igen miért),mit kell változtatni rajta. Monotonak érzem ,de attól még látványosan fejlődöm. Ha lehet tapasztalt kondizós,sportoló,edző válaszoljon. Köszönöm. 16 vagyok fiu 193 centi kb.. 91kg
2009. máj. 9. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:
84%

Ha heti 2szer meg tudod edzeni ugyanazt az izomcsoportot, akkor nem edzel elég keményen!

Egyébként sem valószínű ha ezt az 5 izomcsoportot meg tudod edzeni 1 alkalom alatt, mert egy edzés az 50-60 perces, és utána meghalsz (ha jól csinálod). Namost egy mell edzés mellett még egy hátat megedzeni, az egyrészt sok idő, másrészt sok energia, tehát ha kemény lenne az edzésed erre képtelen lennél!

szerintem 1.: mell + kar 2.: hát + váll. és has mehet mind a két edzés előtt 3x50 hasprés mondjuk, bemelgítő jelleggel.

2009. máj. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%

Jaja, ha jól csinlod nem tudod egy óra alatt megedzeni mindet!

A lábat meg ne hagyd ki!

2009. máj. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A felső testet oszd szét, a 2 napra, és vmi lábnapot mindenképp beiktatnék mindenképp, egy kick box edzésen tuti nem kap annyi terhelést a lábad mint egy guggolásnál pl :)
2009. máj. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!