Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik sport a jobb? A tánc...

Melyik sport a jobb? A tánc vagy a kajak?

Figyelt kérdés
Indokold meg a választ!
2009. máj. 8. 23:42
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
85%
A kajaktól vállas leszel, szerintem ez lányoknál nem szép. A tánc mindkét nemnek nagyon jót tesz, lányoknak jó alak, fiúk meg szuper lazák lesznek:) nem beszélve az ehhez tartozó erotikáról:) Jól lehet csajozni, pasizni...bár lehet a kajaknál is:)
2009. máj. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
41%

Én a táncot sosem tekintettem igazán sportnak, maximum a versenytáncot, de itt a kérdés nem arról szólt! Egyértelműen kajak. Egyébként aki azt állítja hogy a kajak nem tesz jót a hátnak -volt itt egy iylen-, az szerintem még csak képen látott kajakot :P, ugyanis aki tud kajakozni pont hogy hátból evez, és az jó! A kajak is minden izmot megmozgat még a lábadat is mert folyamatosan egyensúlyozni kell, jaés arról nem is beszélve hogy baromi jó egyensúlyérzéked lesz tőle.

A tánc sem rossz egyébként szórakozásnak, kikapcsolódásnak, de sportnak elég kevés, mellette kell még valami!

2009. máj. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem a tánc igenis sport, nem kell mellé más (csak ha szeretnél). Régen néptácoltam, ez nagyon jó edzésnek, 1,5 óra edzés után hullák voltunk. :) Most salsára járok, ez sokkal "lightosabb", itt inkább a szép mozgásra hajtunk, meg hogy jól érezzük magunkat, szóval ez nem olyan, mint a néptánc, hogy agyon hajtottak minket. Egy barátnőm kajakozik és inkább mellizmai vannak mint mellei, szóval ha lány vagy és szép melleket akarsz, akkor ne a kajakot válaszd. Amúgy én mindig is szerettem volna kajakozni, de valahogy sosem került rá sor, de most már nem is bánom.
2009. máj. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Köszi,hogy írtatok.Kül lány vok.Én szeretem a kajakot és jók az eredményeim és jobbak mint a táncosokért.csak érdeklődtem h ti melyiket választanátok.
2009. máj. 10. 09:37
 15/22 anonim ***** válasza:

tánctánctánctánctánctánc

nem is kérdés:D

2009. máj. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
én kajakoztam de meguntam jó sport de nem nőknek nagyon deltás lesz a hátad és szélesek a vállaid , most táncolok és sokkal jobb mert nem vagyok görnyeddt nincsenek felesleges kg és jól érzem magam :-)
2009. aug. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
ja és a tánc is sport
2009. aug. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

a VERSENYtánc sport. Az egyéb tánc szórakozás.


Mivel csak vagy, ezért a sorrend: versenytánc > kajak > sima tánc. Tehát a versenytánc jó, de ha nincs már lehetőséged rá, akkor sokkal inkább a kajak mint heti 1-2 alkalommal valami társastánc vagy hasonló, mert az nem sport, hanem szórakozás!

2009. aug. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
Én mindkettőt űztem egyszerre :D A kajakot 3 év után abbahagytam a társaság miatt... A tánc 8 éve megy és imádom :)
2010. ápr. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Igen, szórakozás, de olyan szórakozás, ami igenis megmozgat, erősít.
2010. ápr. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!