Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Próbáltátok a 100fekvotamasz.h...

Próbáltátok a 100fekvotamasz.hu-t?

Figyelt kérdés
Sikerült végigcsinálni? Hány hét alatt lehet egy nagyon alap szintről eljutni ezzel a módszerrel a 100 fekvőtámaszig?
2011. okt. 21. 18:42
 1/6 Tyler913 ***** válasza:
50%
En nem igazan ertem.Mi ertelme van annak,hogy valaki tud csinalni 100 fekvotamaszt? Tenyleg artatlanul kerdezem.Mert izmos biztos nem leszel tole,az eronovelesre elegge hatekonytalan.Szoval igazabol csak annyit ersz el az egesszel,hogy elmondhatod magadrol,hogy megcsinalsz 100 fekvotamaszt.
2011. okt. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom, növeli az állóképességet. Nem is igazából a 100 fekvőtámasz a lényeg, hanem az, hogy lehetséges-e, hogy 7-8 hét alatt 20 fekvőtámasz helyett 100-at tudjak. Tehát ilyen mértékben fejlesszen.
2011. okt. 21. 20:17
 3/6 lulu77 ***** válasza:
Hát ha ilyen szintű erő/állóképesség növekedést akarsz, és nem számít hogy nagyobb leszel-e tőle akkor inkább vedd meg/töltsd le a Meztelen Harcost, olvasd el és alkalmazd a leírt technikákat. Megtanít 1kezes fekvőzni és az 1 lábas guggolásra is nagyon rövid idő alatt. Szerintem zseniális egy könyv. 1 hete kezdtem bele - igaz hogy Február óta Fegyenc Edzésezek, de ez itt most lényegtelen -, és a 0 egykezes fekvőtől eljutottam oda, hogy 1 hét alatt már meg tudok csinálni 1-et teljesen szabályosan, az egylábas guggolásokból meg már 5 is megy. És ez szinte mindenkinél működik nagyon hamar, még nem hallottam olyat hogy valaki szidta volna a könyvet. Olvass utána, szerintem megéri.. ;)
2011. okt. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindenképpen utánanézek! :)
2011. okt. 21. 20:35
 5/6 lulu77 ***** válasza:

*****


Én ezt szedtem le, nagyon jó minőségű, csak eltart egy darabig mire betölt..



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. okt. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hát 7 hét alatt szinte senki ill. nagyon kevesen viszik végig a programot.Ha nem tudsz ugye végig vinni egy két edzésnapot akkor kis pihenés után újra meg kell próbálkozni vagy talán még jobb ha vissza lépsz egy szintet. Szóval általába ez több hét szokott lenni az előírtnál. Minden ember más úgy hogy mindenki más ütemben fejlődik.
2011. okt. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!