Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mehetek bokszolni 190 cm-esen?

Mehetek bokszolni 190 cm-esen?

Figyelt kérdés
190 cm vagyok s 17 éves! SZerintetek elkezdhetem még??Melyiket ajánljátok jobban kickboksz,boksz, vagy thai boksz?? Nem szeretnék utcán verekedni, csak szeretnék már egy sportot ami hosszutávra szol! Mennyire hagynak ezek a sportok maradando károsodást? Sok a maradando sérülés? ( Mint például Mohamed Ali-nál)
2011. okt. 18. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
bokszot oktatják jól, nagyon alap dolog. és nem, hobbi szinten a football több sérülést - így károsodást okozhat mint ésszel végzett küzdősport.
2011. okt. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Simán elkezdheted.Én thai boxolok,az edzőm 2m-es.Boxnál sem hátrány,ha magas vagy,nehezebb felfelé ütni.A kickboxot meg semmiképp sem ajánlom,leegyszerüsített Karate az egész,tulképpen 1 szabályrendszer.Ha kickboxolni akarsz,akk inkább menj el karatéra,az még hosszabb távra szól.
2011. okt. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én csak 6 hónapja thai boxolok és csak 14 éves vagyok ,de a többi kölyökhöz képest már megtudom védeni magam a suliba.Amúgy meg sokkal jobb mint a kick box.
2011. nov. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Boykaa válasza:

nincs cm-re szabva....:D

ink az számít h hány kg vagy mert ha jól tolod elküldenek meccsre és hát ha vagy 80kg akkor nem raknak össze egy 40kg-sal:D

2011. nov. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!