Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez a reális célkitűzés?

Ez a reális célkitűzés?

Figyelt kérdés

Ez vagyok én:(ma edzettem reggel(most 15:38 van), 2x edzettem mióta elkezdtem,csináltam már hónapokig a testedzést de egy sérülés miatt abba kellett hagynom jó időre úgy hogy 0ról megyek.) Szóval ez vagyok:

[link]


Kérdésem az lenne,hogy reális célkitűzés ez?(jobb oldali)

[link]


Mondjuk olyan 1 év alatt? Elérhetek ilyen testet? Vagy genetikai adottságaim miatt ne is számítsak rá?


És a kép alapján mi lehetek? Ekto,mezo vagy endoform?


2011. okt. 15. 15:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy év nagyon kevés ehhez. Ha tápolod magad akkor nem leszel ennyire száraz, szálkás. Nem kell elkapkodni. Célnak jó de minimum 3 év.
2011. okt. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát ha a baloldali a cél, akkor nagyon sokat kell napoznod. Egyébként meg ne agyalj. Eddz okosan, táplálkozz okosan, aztán majd meglátod. Magadhoz képest akarj egyre jobb lenni.
2011. okt. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Lehet hogy nem 1év alatt,(hanem 2) de teljesen reális cél.

Bár lehet az én itélőképességemmel van a baj de nekem ez egyáltalán nem tűnik nagy izomtömegnek.Ez egy címlap ami mesterien be van állitva.

2011. okt. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Izomtömegben nagyobbat is össze lehet hozni egy év alatt, mint Ronaldonak, de ehhez aztán kéne egy diéta is, amivel már lehet, hogy nem férnél bele az egy évbe. A lényeg, hogy nem hogy reális, de nem is nagy cél, szóval csak hajrá!
2011. okt. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

de az én testipusombol lehet ilyesmit kihozni? Biztos nem fogok genetikai határokba ütközni? Mert halottam olyat hogy valaki egy olyan test után áhítozik amit ha akarna se tudna elérni.

Merészebb álmok:

[link]


Ronaldo mind1,most fejtől lefelé érdekes

2011. okt. 15. 18:16
 6/9 anonim ***** válasza:

Valóban van mindenkinek egy genetikai korláta, de az nem egy Ronaldo-féle test. :D


Aki elakadt, annak minden bizonnyal a kaja volt a problémája, nem a genetikája.


Nem pontosan így fogsz kinézni, hiszen minden ember izomzata, alkata mást, de ezt a szintet KIZÁRT hogy ne lehessen elérni, csak helyesen kell csinálni a dolgokat.

2011. okt. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én mi vagyok? Ekto,mezo vagy endoform? Vagy hát melyik legintkább a kép alapján? Szerintetek tömegnövelőre lenne szükség vagy elég ha nyomom a proteint és a szénhidrátot meg kajából...
2011. okt. 15. 18:43
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem tegyél szőlőcukrot a fehérje mellé. Nem a legtökéletesebb de sokkal olcsóbb mint a tömegnövelők és gyors felszívódású szénhidrát, a sima kajánál jobb. (a legtöbb tömegnövelőbe is bennevan)


Amire genetikailag képtelenek a legtöbben az a profi illetve a világszínvonalú amatőr versenyeken résztvevő testépítők szintje.Annál amit te linketél merésznek bárki képeslenne jobbat összehozni elméletileg. Gyakorlatilag persze nem mert sok év eddzés és rengeteg kitartás kell hozzá.

2011. okt. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hol találtad ezt a 3 meleg cigányt??? Zabálj,gyúrj és majd a tükör megmutatja mi a reális. Sok sikert!
2011. okt. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!