Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi időbe telne mire...

Mennyi időbe telne mire elérném edzéssel a 75 kilót?

Figyelt kérdés

Most vagyok 180cm és 55 kiló, egy betegség miatt lefogytam, így elkezdek edzeni konditeremben, minden izomcsoportra akarok edzeni és étrendet is összeállítok magamnak, és ha szednék táplálékkiegészítőt mit gondoltok mennyi idő alatt sikerülne a 75 kilót elérnem, ez +20kiló, nem mindet izomban akarom, kb. 13at izomban, 7-et zsírban lenne jó.

Mondjuk egy év alatt ebből mennyi jöhet össze?Mindenki hasonló témában szerzett tapasztalata érdekelne.


2011. okt. 8. 20:41
 1/2 dirtboy ***** válasza:

ha megmondod hogy én mennyi idő alatt szedek fel 20kiló izmot akkor én is megmondom neked hogy te mennyi idő alatt szeded fel.

várom a megfejtést elég év,hónapra megmondanod.

2011. okt. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez nagyon egyénfüggő,ahogy az előző is írta burkoltan,nem tudjuk még csak kb.-ra sem megmondani neked,nem tudni,hogy reagál majd a szervezeted a többletkajára ill. az edzésre.

De ha rendesen csinálod,és tényleg odafigyelsz a kajádra,és az edzésmunkára is,akkor biztosan jönni fog az eredmény.Türelmesnek kell lenni,aztán egyszercsak beindul a dolog,és akkor nincs megállás,folytatni kell tovább,a kitűzött célig!

Hajrá,sok sikert;)

2011. okt. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!