Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Power Protein vagy Mixed...

Power Protein vagy Mixed Protein Matrix?

Figyelt kérdés

Úszó vagyok és edzés utánra keresek valami olcsó fehérjét.

Melyik jobb ízre, oldódásra stb?

[link]

[link]

Esetleg tudtok hasonló árú jó proteint?


2011. szept. 29. 16:42
 1/6 clint ***** válasza:
100%
a mixed elvileg több benne a fehérje és a kiszerelés is nagyobb de olcsóbb.
2011. szept. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
Egyik se, ami szóját tartalmaz nem jó edzés utánra. Szerintem máskorra sem, mert ihatatlanul rossz.
2011. szept. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

a szója valóban nem egy jó fehérje, mivel növényi eredetű, de;

-az úszás nem okoz olyan mikrosérüléseket /legalábbis biztos nem olyan szintűt/ mint egy súlyzós edzés. Így szerintem egy Power P. bőven megteszi.

-vannak olyan emberek, akik súlyzós edzés után is azt isznak. Gyanítom, hogy az edzés utáni turmix szerepét mi misztifikáljuk túl, nem hiszem, hogy hobbiszinten lenne nagy különbség tejsavó, és kevert fehérje közt.

2011. szept. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 oyeacch ***** válasza:
mpm EGY FOS, tapasztalat. powert még nem próbáltam. Ja, mpm nem csúcstejsavóhoz képest, hanem keverthez képest fos.
2011. szept. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%
MPM nagyon jó.Edzés után is azt iszom.A sok gyökér meg higgyen csak az 1 nanosecundummal gyorsabban felszívódó tejsavóban aranyárért.
2011. szept. 30. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Zakathol ***** válasza:
Semmi baja se az mpm-nek se a power proteinnek, ittam már mindkettőt. Az íze szar, néha nem oldódik rendesen, de kit érdekel? Olcsó, fehérjének pedig tökéletes. Igen, a felszívódás gyorsasága az amatőr - hobbiszinten edzőterembe járók - körökben túl van misztifikálva. Nagyságrendekkel többet érsz még a szójaproteinnel is mintha belef*snál az egészbe!
2011. okt. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!