Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szálkásításnál a futás helyett...

Szálkásításnál a futás helyett nem lehet valami mást csinálni?

Figyelt kérdés

Mondjuk tornázni sokkal inkább tornáznék mint futnék.

21 F


2011. szept. 27. 19:10
 1/5 anonim válasza:
Szerintem Bíró Ica vagy Rubint Réka példáját követve riszáld a feneked a televízió előtt.
2011. szept. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jáj, nem hallottam még pasitól azt a szót hogy tornázni. tornázni... tornázni.. NEMÁR
2011. szept. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyébként dehogynem, bármilyen aerob mozgás jó, az intervallum is. Bringázz vagy ússz (bár erről sok az eltérő vélemény), és nem lenne rossz ha súlyzós edzést is tudnál végezni ezek mellett.
2011. szept. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nyuszi: tényleg elég búzásan hangzik, de egy Kállai Zoltán vagy Csollány Sz. is "tornázik". :)


Kérdező: bringázz, sztem az sokkal jobb, mint a futás.

2011. szept. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát jó, nem az igazi férfias sportág de na z van, nyugi mellé bőven járok kondiba is :) Mellékesen tornáznál te azzal a 200 lánnyal aki odajár hozzánk a suliba aerobikozni :)
2011. szept. 27. 22:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!