Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van olyan fogvédő ami az alsó...

Van olyan fogvédő ami az alsó fogakat is védi?

Figyelt kérdés
Már 1 éve járok bokszolni és most lesz fogszabályzóm,alsó felső.A fogorvos azt mondta,hogy lehet csináltatni fogvédőt, de alsó fogsorra is lehet??
2011. szept. 25. 09:25
 1/3 anonim válasza:
van 2soros fogvédő is bármelyik sportboltba találsz szerintem olyat (pl hervis). Nekem az edzém azt mondta hogy ne olyat vegyek mert abba alig kapok levegőt bár én nem vagyok fogszabis. Mindenesetre kipróbálhatod.
2011. szept. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van, de levegőt a füleden kell venned akkor. :) Engem a sima is zavarni tud, duplával nem is próbálkozok. Meg is látszik a mosolyomon. :(
2011. szept. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A fogadat úgy sem ütik ki könnyen,az összekoccanástól óv a fogvédő elsősorban.

Ha ütő-rúgó küzdősportra járnál,akkor esetleg előfordulhat,hogy kirúgnák a fogad,de ilyen veszély meg nem fenyeget.

És ja,az alsó-felsősben nehéz a légzés,csak egy luk van rajta,de ha bitang jó az állóképességed,akkor simán bevállalhatod,hogy szinte csak az orrodon levegőzz sparring alatt.

Mondjuk az is igaz,hogy az a drót is ki tudja szakítani a szádat ha bekapsz egyett,uh akkor mégiscsak kellhet az a kétsoros.

2011. szept. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!