Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sertéscomb is jó az izomnövelé...

Sertéscomb is jó az izomnöveléshez?

Figyelt kérdés
Nem baj az ha nem eszek mindig csirkemellét.
2011. szept. 24. 23:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem baj, ha nem eszel mindig csirkemellfilét, egy átlagember nem teheti meg, és tömegelés alatt felesleges is, de a sertés szerintem akkor is kerülendő. Tele van telített zsírokkal, stb. Én csirkemell mellett csirke/pulykacombot, halat, tojást, túrót eszem, mint fehérjeforrás. Ha van rá pénz, akkor a marha is egy remek hús.
2011. szept. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

semmi bajod nem lesz tőle, ha eszel sertéscombot, de azért ne ezt toljad napi 6x...


ha már sertés, akkor inkább a karaj az a része ami jó lesz.

2011. szept. 25. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

csak lehet már csirkecsecs árban van a karaj. de lehet nem.


jah, comb kissé zsíros. általánosan ezért kerülendő lenne, pláne nagy mennyiségben. mondjuk én még elviselném, mert örülnék hogy hús, meg a jelenlegi vér triglicerid szintem.. nos, lenne hová emelkednie.. de elvileg te tömegeléskor úgy is zsírosabb vagy, na akkor telített zsírokkal mondjuk óvatosabban.

egyéb megközelítés, hogy úgyis csak pár hónapig tömegelsz, ez idő alatt még nem lesz koszorú ér szűkületet, utána visszaállsz alacsony testzsírra, ami már önmagában pozitívan befolyásolna az LDL/HDL arányt. bár ez csak egy tipp, nem az örök életed receptje :)

2011. szept. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És az úgy jó, ha napi 2* csirke és 2* sertés?
2011. szept. 25. 08:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!