Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mitől tudnák meghízni? (info...

Mitől tudnák meghízni? (info lent)

Figyelt kérdés
20 éves vagyok 57 Kg. Sovány de izmos (a sok melótól :D). Bármit eszek bármennyit nemhízok egy gramot sem. A testépítésben nemvagyok otthon, Gainer, protein meg ezektől esetleg tudnák hízni, vagy mitől ? :) Nemtudom érdemes-e így elkezdeni tornázni :)
2011. szept. 21. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Olyan nincs hogy valaki nem hízik.

Mikor elkezdtem edzeni, aszittem hogy annyit eszek hogy még talán "sok is", aztán mikor grammra pontosan kimértem mindent, rájöttem hogy édes kevés, ezt tanácsolom neked is!

Kezdj 2g/testsúlykg fehérjével, és 5g/testsúlykg ch-val.

Ha így egy hónap alatt nem nősz 2-3kg-ot minimum (ennyit simán kéne, ha most kezded) akkor növeld a ch bevitelt 5,5-akár 6g-ra.

Sokak által kedvelt tömegnövelők: Jumbo,Jumbo Prof, Volumass 35, Volumass 35 Prof, Brutal Gainer, és az amcsi termékek, www.bodybuildingbolt.hu-n meglátod őket.

Fehérjék is találhatók az imént említett oldalon, nagyon jó áron, de sorolok egy párat az itthoni "első" termékek közül: 100% Whey Protein/Professional, Anabolic Whey, 100% Whey Isolate, kevert fehérjék: ProMix, Power Protein.

2011. szept. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válszt. Az 5g/testsúlykg az hogy pl. 57 kilo vagyok akkor 57*5g-ot kellene naponta betolnom ? :)
2011. szept. 21. 20:30
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Az 285g, kerekíts 300ra, azt kész;)
2011. szept. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó kis pacal, hagymás bab, csülökpörkölt, töpörtyű.. ne mondd má, hogy nem tudsz hízni. Jobb szintetikus szaroktól hízni mint a jó kis magyar konyhától? :P :P :P
2011. szept. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:D Komolyan mindenből dupla adagot eszek és semmi :D de először megpróbálok sokszor sokat enni, ha nemjön be akkor betolok egy 8,8 Kg os Jumbo-t :)
2011. szept. 24. 19:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!