Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futópadot készülök venni....

Futópadot készülök venni. Milyet ajánlotok?

Figyelt kérdés
Amatőr vagyok a kérdésben, ezért tudni szeretném, hogy mire figyeljek. Milyen árkategória az elfogadható? Ha fogyni szeretnék, akkor ez a leghatékonyabb vagy inkább mást válasszak? Nem tudok edzőterembe elmenni és kimenni sem akkor, amikor gondolok egyet, mert van egy pici babám. Szóval mindenképpen kellene egy gép, amit tudok bármikor bent a lakásban használni.
2009. ápr. 20. 16:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Szobakerékpár, vagy inkább ellipszis tréner, sztem mind a kettő jobb de főleg az ellipszis.
2009. ápr. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jó hogyha amatőr vagy akkor tájékozódsz, de hidd el nekem nem ez a leghitelesebb szakmai fórum a témában! És mielőtt egy több100.000 ft-os beruházásba fogsz, bármiylen előzmény nélkül javaslom hogy látogass meg pár konditermet és legalább próbáld ki mindegyikben a gépeket, hogy számodra mely funciók fontosak rajta, stb (szerintem pl fölösleges hogy tudjon emelkedőt vagy lejtőt produkálni a gép, mert az nagyon nyírja a térded, stb). Ezt még kisbaba mellett is meg lehet ejteni!
2009. ápr. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Olyan faluban lakom, aminek a környékén sincs konditerem. A szoptatás miatt nem tudok sajnos elmenni a gyerek nélkül 1-2 óránál hosszabb időre.
2009. ápr. 20. 18:22
 4/10 anonim ***** válasza:
A futópadonokon nincs is lejtő funkció:D vak vezet világtalant:D Amúgy azt érdemes megnézni,h a futószalag izületkímélő legyen, és hogy a motorja minnél erősebb legyen. Meg gondolom az se árt ha a futórész felhatjható helyspróolás végett. De ha veszel egy normális árkategóriájút akkor nem kell igazán tájékozodnód semmiben mert nem nyúlhatsz nagyon mellé. Szal van az olcsó kategóriában a szarok, a kicsit drágább árkategóriában meg a jók, a nagyon drágák meg a konditermiek amik szintén jók, de plusszba kibírják azt is,h 5 éven keresztül menjen napi 24 órát. Az nincs,h ugyanannyiba kerülnek és az egyik ezerszer jobb mint a másik.
2009. ápr. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szobakerékpár csak rövidebb mozgásokra jó mert hát bármien drága cangát veszel az ülés elöbb utóbb törni fogja a hátsót. Az elipszis tréner meg egy borzalom ott lendületből megy az összes mozgás és az a mozgás pálya is olyan rossz,h kikészülök tőle.
2009. ápr. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A bringa tényleg töri a segget de hozzá lehet szokni, az ellipszis trenek meg nekem nagyon tetszik mert nagyon összetett.
2009. ápr. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Végzett aerobik és fittnes és testépítő edzőnő vagyok. Amíg szoptatsz, addig nem igazán javasolnám a futást! Inkább tornázz! Szívesen adok egyéb tanácsokat is ha gondolod!
2009. ápr. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ha a futást nem is a könnyed sétá mehet nem? Hol végeztél? Testépítő versenyre való felkészítésben tudsz segíteni?
2009. ápr. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Leírnád kérlek, hogy szerinted az én helyzetemben mi a legjobb zsírégető torna?
2009. ápr. 21. 20:06
 10/10 anonim ***** válasza:

"Futópadot készülök venni"


Első válaszadó: Szobakerékpár



GRATULÁLOK BARÁTOM!

2009. ápr. 23. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!