Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen tevékenységgel lehet a...

Milyen tevékenységgel lehet a legtöbb kalóriát elégetni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 2. 19:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem kocogással. Naponta kimész futni kb félórát. Csak miután futottál fontos hogy ne állj neki azonnal enni(mert a kocogástól éhes lesz az ember), hanem várj még kb 1 vagy másfél órát és ha lassan eszel, akkor időben érzed, h mikor laktál jól, és így kevesebb kaja is elég, mintha gyorsan neki állnál falatozni.
2011. szept. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Kö$zi
2011. szept. 2. 19:32
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha adott időtartamot veszünk,akkor szerintem ez a sorrend.

1.küzdősport edzés

2.kettlebell edzés

3.boksz zsák ütése,rúgása

4.ugrókötél

5.spinning edzés

6.kocogás

2011. szept. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nem tudnád megmondani ugrókötelezésből,hogyan és mennyit?:D

Köszi:)

2011. szept. 3. 01:03
 5/13 anonim ***** válasza:

Ja.

Az első válaszolónak meg ellentmondanék.

Pont fordítva érdemes csinálni.

Edzés után azonnal gyorsan felszívódó tápanyagok kellenek a testnek az izmoknak.

Erre a célra tökéletesen megfelel a fehérje turmix.

2011. szept. 3. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Namost az ugrókötelezést lehet csinálni így-

http://www.youtube.com/watch?v=lVkYjp4mqnc

És így-

http://www.youtube.com/watch?v=0jzBJ_jxRu0&feature=fvsr

A kettő intenzitása nem ugyanaz,tehát a kalóriafelhasználása sem azonos.

Kezdésnek azt ajánlanám,hogy 1perc kötél/1perc pihenő 1 órán át ha megy,vagy legalábbis megcélozni az 1 órát.

2011. szept. 3. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
1 perc kötél 1 perc pihenő-vel egy óra alatt kb. mennyi kalóriát lehet elégetni?
2011. szept. 3. 01:35
 8/13 anonim válasza:
hát én úgy tudom, hogy futással, sok víz ivásával és kajából nem kell mindenről lemondani csak sokszor keveset enni és amelyik több kalóriás abból valamennyivel kevesebbet, de ha megvonod magadtól az neked se tesz jót.
2011. szept. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Gabi891010 válasza:

2 hónap alatt úgy adtam le 9 kilót , hogy "csak" az étrendem változtattam meg . Ami azt takarja , hogy a kenyeret és a tészta féléket kizártam az étrendből , vagy néha ha ettem is csak teljes kiörlésű lisztből készültet .

meg elalvás előtt pár órával már nem ettem . És csak ugyanannyit mozuogtam mint előtte .

2011. szept. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kérdeznék egy két dolgot hogy jobban átlássuk a dolgokat! :)

Először is mi lenne a célod? Fogyni szeretnél, vagy hosszú távon az izmaidat is megfelelőlen karbantartva sportolni? Mi a nemed? Sok hiba van amibe az emberek beleesnek, hibába határozzák el magukat.

2011. szept. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!