Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők. Mi a véleményetek...

Testépítők. Mi a véleményetek az Mhp T-Bomb II -röl? megéri kipróbálni? Vagy sz@rt se ér?

Figyelt kérdés
azt olvasom forumokon hogy jó a hatása tömegbe és centikben is sokat dob...mi a véleményetek?? szedte már közületek valaki?? köszi a válaszokat!!!!
2011. szept. 1. 17:02
 1/8 dirtboy ***** válasza:

nem próbáltam még,de ha fiatal vagy akkor teljesen felesleges, én 21 vagyok brutal anadrolt próbáltam(kíváncsiság), volt néha 4 helyett 5 kapszulát vettem be de nem sok mindent éreztem mert egyébként is magas a tesztóm.szóval fiatalon felesleges.


másik meg hogy nagyon drága cucc ahhoz hogy csak egy legális tesztoszteronszint növelő legyen,biztos nem fizetnék ki érte annyi pénzt,inkább több proteint ennék és több vitamint.


harmadik meg hogy ilyeneket ír hogy 400%os tesztó növekedés, hát ez eléggé mesének hangzik.Az már kicsit durva lenne egy legálisan kapható tabiktól.

ezt kiegészíteném ezzel,a 21es pontot olvasd el:

[link]

2011. szept. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
értem amúgy 25-éves vagyok...a Brutál Anadrolt én is próbáltam de azon kívoül hogy jókat durrantam semmit mást nem éreztem...a T-Bombot pedig tápkiegek,vitaminok mellé gondoltam kiegészítőnek..várom a további véleményeket!!
2011. szept. 1. 18:18
 3/8 TOMAtm ***** válasza:
a két terméket még egy lapon sem lehet említeni.szóval ne hasonlitsd a brutalhoz.T-bomb2-t kokszkúrák után szoktak használni,mert drámaian növeli a herék(addig szabadságon lévő herék!)tesztoszterontermelését.nem használtam még,de szinte minden kokszos beleírja ezt a szert a PCTjébe.szóval biztos h ér valamit.
2011. szept. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
TOMAtm:szerinted érdemes kipróbálni?? egy haverom azt mondta neki jót hozott kb mint egy Stanozolol...nem tudom bár lehet mivel Staná-bol eredetit kapni nem künnyű így lehet jobb mint a kamuk...de egy eredetinél szerintem nem ér többet....
2011. szept. 1. 19:22
 5/8 A kérdező kommentje:
de gondolkoztam még a Novedex XT-n is elég ritka de ismerősöm azt is betudná szerezni..bár arról azt mondják inkább komoly cuccok meellé való nem magában de ki tudja meg arról nagyon jókat írnak tuti magában is hozna eredményeket..
2011. szept. 1. 19:32
 6/8 TOMAtm ***** válasza:

3 dobozzal szedtem Novedex XTt nagyon jó cucc!! jobb mint a t-bomb annyiban ha tartalmaz anti-aromatázt is.

szóval: a testedben a tesztoszteron-ösztrogén arány viszonylag állandó(és ezt igyekszik a test fenttartani).ha a novedextől felmegy az éégbe a testód akkor jó részéből ösztrogént aromatizál a szervezet.a novedex ezt megakadályozza,vagyis marad a sok tesztó de nem megy fel az ösztrogén(elhízás,vizvisszatartás stb a hatása).szóval minőségi száraz izomzat építhető vele.sok sikert hozzá.nekem bevállt!

2011. szept. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi..azt olvasom fórumokon hogy sokaknak a Novedex Xt-használata mellet nem igazán volt erekciója mivel az erekció feltétele az ösztrögén ha ezt fulra lenyomja akkor nem fog állni a puska..:) gondoltam rá hogy szedni mellette pld tribulus terrestris vagy L-arginin-es cuccot ...nem tudom hogy jobb-hatásra képes a Novedex xt-mint egy kreatin-nagyom erőt és izomnövekedést idéz elő??...köszi és bocs ha értetlenkedek!!!
2011. szept. 2. 07:38
 8/8 TOMAtm ***** válasza:
hát van ilyen jellegű mellékhatása a szóbeszéd szerint(nálam nem volt),de ez valóban azért van mert nem hagyja ösztrogénné alakulni a tesztoszteront,védi a töblettesztót.tribulusnak semmi értelme itt mert az is csak egy teszto booster,és a nove amúgyis a felviszi a termelést,a tribulust észre sem vennéd,nem is hatna.nekem nem voltak ilyen jellegű gondjaim a használata alatt.lehet másnak volt,napi 2 kapszulát használtam este lefekvés előtt.
2011. szept. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!