Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy tudnék látványbeli...

Hogy tudnék látványbeli változást elérni?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: Volt/van rajtam némi felesleg,amit elkezdtem lassan 2 hónapja ledolgozni,otthoni edzéssel(fekvő,hasizomgyakorlatok,súlyzó,szobabicikli),figyelek az étkezésemre és rendszeresen túrázok,de nagyon kevés változást vettem észre magamon.Emiatt kevés az önbizalmam,rossz a közérzetem.Mit tegyek?Menjek konditerembe esetleg?Év elejétől sportolni is elkezdek egyébként.. 15/F
2011. aug. 28. 19:33
 1/8 dirtboy ***** válasza:
jaja ugorj el egy konditerembe pár alkalomra,egy próbát megér hátha jobban érzed utána magad és még izmot is építhetsz meg őrösödsz is ha meg tetszik.
2011. aug. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A figyelek az étkezésemre eléggé női hozzá állás.

A pontos étrend és edzésterv sokkal jobban és tudatosabban hangzik a hatásossága meg egyértelmű.

2011. aug. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
"női hozzáállás" bocs de ez nevetséges...Figyelek az étkezésemre- nem eszek össze vissza szarokat,ennyi.Pontos edzéstervre és étrendre se pénzem,se időm nincs,ez a legnagyobb probléma.
2011. aug. 28. 19:58
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor meg ne álmodozz itt látványos változásról.
2011. aug. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Vak Bottyán ***** válasza:

""női hozzáállás" bocs de ez nevetséges...Figyelek az étkezésemre- nem eszek össze vissza szarokat,ennyi.Pontos edzéstervre és étrendre se pénzem,se időm nincs,ez a legnagyobb probléma."


Ennél több kell sajnos. Az étrend semmivel nem drágább, mint ha "normális" kaját ennél, sok esetben még olcsóbb is (persze ha most kenyeren és vízen élsz, meg fog vékonyodni a pénztálcád). Ha kicsit utánaszámolsz a dolgoknak, elolvasod a testépítés alapismereteit, rájössz, hogy nem kerül ez sokba. Itt jön az, hogy te nem akarod "ilyen komolyan" csinálni ezt a dolgot. Csakhogy minél intenzívebben csinálod, minél többet beleadsz, annál hamarabb lesz változás, aminek örülhetsz. A mostani "odafigyelek az étkezésemre, hogy ne egyek rántotthúst csokitortával" úgy néz ki, nem jön be neked. Máskülönben a kérdést se írtad volna ki. Szóval picit állj rá a dologra, és lesz változás.

2011. aug. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Vak Bottyán ***** válasza:
pénztálca helyett pénztárca xd
2011. aug. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,a body builder oldalán tájékozódtam egy kicsit,ráállok a dologra jobban.Az étrendemet jobban belegondolva nem is lesz nehéz kialakítanom,annyi hogy ne maradjon ki egyik sem. [link]

Ezzel az edzéstervvel kezdeném,szerintetek megfelel?Milyen nehéz súlyokat használjak először?(2m magas vagyok és kb 85kg ha ez befolyásolja)

2011. aug. 28. 22:02
 8/8 Vak Bottyán ***** válasza:
Jó lesz. A súlyokat sajnos neked kell kitapasztalnod, elsőre ez picit macerás lesz. Fekvenyomásban pl. 20-40 kilós szériasúlyokkal szoktak kezdeni, de tök változó. Mondjuk ha 8-as ismétlésszámmal dolgozol két sorozatban, meg kell találnod azt a súlyt, amivel egyhuzamban képes vagy 10 ismétlést végrehajtani, majd ezzel a súllyal csinálni két sorozatot. Ha azzal a súllyal csinálnád a két sorozatot, amivel maximum nyolc ismétlést bírsz egyhuzamban végrehajtani, a második sorozatban kevesebb ismétlés menne, 6-7. De igazából az elején még nem is a súly a lényeg, hanem a szabályos végrehajtás elsajátítása, és az ízületek bemelegítése.
2011. aug. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!