Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért népszerűtlen sport a...

Miért népszerűtlen sport a szkander?

Figyelt kérdés
Bármikor felhozom valakinek mindig "áh az baromság,én olyan nem csinálok" stb. Pedig sztem szimplán egy játékos erőpróba.Jobb mintha verekednénk :)
2011. aug. 28. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Verekedésnél jobb, de nem játékos erőpróba. Bohóckodás szinten esetleg, de annak meg megint nincs értelme, ki akar megsérülni emiatt...
2011. aug. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Vak Bottyán ***** válasza:
Marha sérülésveszélyes, ha nem ismered a helyes technikát (a szkanderezők nagy része nem ismeri). Erőpróbának nem igazán jó, erős alkar és csukló kell hozzá, meg persze a helyes technika ismeretében is előnyre teszel szert. De az ellenfeled, akit lenyomtál, elképzelhető hogy nagyobb súllyal nyom fekve, bicepszezik, vállazik, stb. Akkor ki az erősebb? Nézőpont kérdése.
2011. aug. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon sérülésveszélyes. Ínszakadás, izomszakadás, ficamok, törés. (nekem 8 csavar van 7 éve miatta a karomban:( )
2011. aug. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az durva...bár szerintem ez is olyan sport mint a többi..ha ész nélkül csinálják akkor tényleg veszélyes.Olyan mintha fociban mindenki lábra csúszni folyton..ha hülyén csinálják sírás a vége :D
2011. aug. 29. 18:38
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak itt sem rajtad múlik. Elég ha a másik csinálja hülye gyerek módjára, és neked megy szét a karod.
2011. aug. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Robekk válasza:
Én szívesen szkanderezek...csak gondolom messze vagy szegedtől?!
2012. júl. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!