Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Stanazolt érdemes-e kombinálni...

Stanazolt érdemes-e kombinálni más, , szerekkel"?

Figyelt kérdés
Régóta edzem már, eddig naturálba nyomtam, most eljött az idő hogy kipróbáljak valami újat. A Stanazolt ajánlották kezdésnek (winstrol 10mg, szemes, állítólag a legjobb stana), az lenne a kérdésem, hogy érdemes lenne-e más szemessel vagy szurival kombinálni (pld:deka,susta)? Tömegelési időszakot kezdem el. (kaja, tápkiegészítők,edzés rendben,21 vagyok és 87kg)
2011. aug. 27. 00:34
 1/4 anonim ***** válasza:
87 kilósan, 21 évesen akarsz kokszolni? Mégis mi a tökömnek?
2011. aug. 27. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mert 5 év után, se tömegben se erőben nem tudok fejlődni.:)
2011. aug. 27. 07:24
 3/4 anonim ***** válasza:

87 kiló nem hiszem, hogy a genetikai csúcs lenne. milyen magas vagy?


kox témakörben egyrészt én nem vagyok nagyon képzett, másrészt ne is hallgass neten válaszolgatókra, egy ilyen kockázatos kérdésben.


Annyit tudok mondani, hogy a stana egy elég fos kox. Ha már koxolsz, akkor ne sajnáld rá a pénzt, mert ennél ma már sokkal jobb cuccok vannak. De remélhetőleg válaszolnak erre hozzáértőbbek is.

2011. aug. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 TOMAtm ***** válasza:

1: stanát magában nyomni BAROMSÁG

2: nincs eredeti a piacon

3: hamár tényleg nem fejlődsz akkor érdemes előbb pro-hormonokkal(amik legálisak) kezdeni.nem biztos h nagy ötleg kamuszarokat nyomnod magadba amikor kapsz rendes,legális pro-hormont is.

PL: LG Sciences MMv3,Formadrol,Natadrol -ez a 3 egy jó legális stack és nem kell utána gyógyszerekt nyomnod h legyen egy kis erekciód.

Ha igazán eredményes cuccot akarsz akkor : Primordial Performance - AndroMass (elvileg egy rendes teszto enantát kúrával ér fel) igaz az ára is elég húzós 150-200 dollár egy doboz és legalább 2 kell egy kúrához.am ez egy még legális szteroid(vagyis nem minősül annak mert nem kész hormon hanem a szervezet alakitja azzá).

2011. aug. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!