Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik az a sport amivel...

Melyik az a sport amivel tudom ötvözni a kondit és az önvédelmet?

Figyelt kérdés
2011. aug. 25. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Önvédelmi képzés vagy harcművészet + kondi vagy kettlebel
2011. aug. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
box vagy thai box stb kondi mint testépités mivel lehet jo alakom :)
2011. aug. 26. 09:13
 3/8 anonim ***** válasza:

Harcművészetet, küzdősportokat ne azért csinálj, hogy jó alakod legyen tőle. Az ilyen tájbox, kickbox MMA mind csak divatbunyók, ha nem találsz jó edzőt (ami ittHUN nagyon nehéz) akkor nem sokat érsz vele az utcán. Az ökölvívás valóban jó, de attól meg nem leszel Yuri Boyka. A kondi helyett én inkább a kettlebell-t vagy a saját testsúlyos edzéseket (lásd: Meztelen harcos) ajánlom. Izomkolosszus nem leszel tőle, de sokat javít az erőnléten és az állóképességen. Döntsd el, hogy jól akarsz kinézni, vagy jó harcossá szeretnél-e válni.

A külsőségek miatt nem érdemes belekezdni küzdősportba vagy harcművészetekbe.

2011. aug. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne szidd a muay thait! Jó az. MMA meg egy szabályrendszer, nem küzdősport.
2011. aug. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Thai földön jó. Itthon nem annyira. Valóban akadnak nagyon jó harcosok, de rengeteg, a 'kígyót-sárkányt tetoválok magamra mert harczos vagyok' típus.
2011. aug. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem testépitő alakot szeretnék most vagyok 82 kilo jo alakkal csak nem akarok lefogyni 70 kilora a küzdősport miatt :S
2011. aug. 26. 21:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyszerű, csináld a küzdősportot, attól izmosodni is fogsz, de növeld a tápanyag-bevitelt, avagy egyél többet, és nem fogsz fogyni.
2011. aug. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm erre voltam kiváncsi :)
2011. aug. 27. 14:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!