Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hol tudnék így ilyet bérelni?

Hol tudnék így ilyet bérelni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, nem tudja-e valaki, hol tudnék olyan elliptikus trénert bérelni, amelynek ára 200 000 Ft felett van, és van arra lehetőség, hogy a bérlés után megvegyem.


2011. aug. 21. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Elmész egy konditerembe,kifizeted a napi díjat és tiéd a gép ,amíg edzel rajta.

Aztán ha tetszik,akkor veszel otthonra egy ugyanolyat,ha telik rá.

2011. aug. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, csakhogy 14 éves vagyok :) És csak szülői felügyelettel lehet járni a közelünkbe lévő konditerembe ennyi idősen. Valamint nagyon sok különórám van, és a felvételi is most lesz, tehát nem hiszem, hogy örülnének, ha este 9-re mennék oda (persze akkor már nem is szabad, olyan késő). + Apukám jár oda, de ő sem tud mindennap menni, a munkája miatt, ezért találtuk ki, hogy bérlünk egyet, mivel azt bármikor használhatjuk, és ha beválik, megvesszük! Remélem, érted már, miért nem jó amit tanácsoltál. De azért köszi! :)
2011. aug. 22. 00:42
 3/8 anonim ***** válasza:

kifogás,kifogás,kifogás...

ha nem mersz lemenni a terembe,vagy a nagyon bokros teendőid nem engedik,hogy lemenj,akkor se írj akkora kamut,hogy 14 évesen nem edzhetsz ott.

2011. aug. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Azt hittem, egy értelmes embernek írtam vissza...De tévedtem. Nem is nagyon értem a válaszodat. Mit nem hiszel el? Hogy sok dolgom van. Igen, sok van, képzeld, 7.-ben suli mellett a hétköznapokban összesen 7 különórám volt (remélem, érted, hogy 5 napban :D ) és azokat ne úgy képzeld el, hogy 45 perc, hanem úgy, hogy 5x2 óra és 2x1,5 óra...úgy, hogy 3-ra értem haza a suliból... Úgyhogy lehet azt mondani, hogy kifogás, meg nem elhinni, hogy 14 éves vagyok, de most sajnos abba kell hagynom valamit, hogy beleférjen az előkészítő, mert így nincs neki hely... És kérlek szépen, mond meg nekem, hogy kísérjen le engem a konditerembe este 9-kor (szinte záróra, tehát már BE nem engednek senkit), mert ugye 14 éves kortól lehet szülői felügyelettel, 16-tól egyedül...Ja, és úgy, hogy közben még pluszban szegény hulla fáradt a 12 óra munkától, amit maga mögött hagyott, + szegény anyukámat is otthon hagyja a 3 tesómmal?? -.-"

Mindenki magából indul ki, kedves válaszoló. Nem szoktam kifogásokat keresni, de úgy látszik, Te igen :)

Most írhatsz bunkó választ, nem érdekel, majd csak ír valaki valami értelmes, hasznos választ, de az egyszer biztos, hogy az nem Te leszel. ;)

2011. aug. 22. 01:01
 5/8 A kérdező kommentje:

Ja, és nézd meg kérlek ezt, ha nekem nem hiszel!: [link]

Idézem: "Fitness terem


• 14 éven aluli gyermek nem tartózkodhat a sportterekben. 14-16 év közötti gyermek a sportterekben szülői vagy edzői felügyelet mellett tartózkodhat. "

2011. aug. 22. 01:03
 6/8 anonim válasza:
én a helyedben mindenképp megpóbálnám azt hogy egyedül elmenni, azt ha elküldenek akkor ez van ha meg beengednek kipróbálhatod :)
2011. aug. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

Közben még gondolkoztam ezen is, amit mondtatok. És tényleg köszönöm a segítséget, csak az a baj, hogy ha még az jó is, csak tényleg nem tudok mindig olyan korán elmenni, akkor ugyanolyat nem tudunk itthonra venni, mert jóval több, mint 200 000 Ft, mivel LCD tévés (vagy mi :) ). És ezért találtuk ki, hogy bérlünk egyet, kipróbáljuk AZT az egyet, és ha jó, megvesszük, ha nem, akkor másfajtát próbálunk ki. Tehát a lényeg, hogy ismerjük már azt, amit megveszünk ( és ne a konditermi legyen), mert ha csak úgy 1 kipróbálás után megvesszük, akkor lehet, hogy másnap, vagy 1 hét múlva rájövünk, hogy valami miatt mégsem jó.

2011. aug. 23. 16:47
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkor vegyél egy ugrókötelet.

Kb 800 forint és ha rendesen pörgeted még több kalóriát is éget,mint az elliptikus.

2011. aug. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!