Igaz az hogy ha jarok gyurni akor gorbe leszek?
Figyelt kérdés
Azt mondta valaki hogyha jarok konditerembe akor begorbulok a sulynk emelgetesetol.
Ez igaz??
16/F
2011. aug. 19. 19:30
1/8 oyeacch válasza:
A faszod is görbül a faszveréstől? Nalátod...
2/8 anonim válasza:
Én attól egyenesedtem ki. Előtte hajlott volt a hátam, most egyenes, hibátlan a tartásom.
3/8 TOMAtm válasza:
nem,abszolute baromság.
rendessen le kell nyujtani magad,akkor nincsenek gondok,kötött sem lesz az izomzatod.
4/8 anonim válasza:
ne higgy el minden hülyeséget, amit valami idióta barátod terjeszt. Sok hülye ember van, te ne legyél közöttük.
5/8 anonim válasza:
Igen,begörbülsz,valamint olyan szőrös leszel,mint 1 majom,és a mellkasod közepén,a szegycsontodnál ki fogsz lyukadni,és szép fokozatosan elsorvadsz....am ha mindent normálisan csinálsz,SEMMI bajod nem lesz,csak jót teszel vele magadnak;)
6/8 anonim válasza:
Az edzéstől egyenesedett ki nekem is a hátam mivel a gerincet tartó izmok is megerősödtek
7/8 anonim válasza:
ha nem egyenes háttal csinálod akkor igen
8/8 anonim válasza:
ha tésztát gyúrni jársz napi 12 órába, 3 műszakban,heti 6 napot, akkor valószínű, hogy hosszútávon be fogsz görbülni elég rendesen
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!