Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futáshoz mit vesztek fel, úgy...

Futáshoz mit vesztek fel, úgy általában?

Figyelt kérdés
Mondjuk ilyen időben, illetve mit visztek még feltétlen magatokkal, folyadék, zene, telefon?
2009. ápr. 13. 23:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Fontos a jó cipő, kényelmes is legyen. Erre nem árt áldozni, az egészség érdekében, de egy kényelmes sportcipő is megteszi.

Kényelmes melegítő nadrágot és melegítő felsőt veszek fel, vagy ilyenkor hosszúnadrágot, ami annyira nem meleg de azért mégis van rajtam valami. És egy pólót a derekamra pedig kötök egy felsőt.

Magammal viszek: telefont, papírzsebkendőt, egy 0,5 literes innivalót. Néha egy mp3at is, hogy közben tudjak zenét hallgatni.

2009. ápr. 14. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Zenét mindenképp! Anélkül én képtelen vagyok már futni. :)

Cipő kialakítása alap. Én futónadrágban nyomulok, mert nem lebeg ide-oda. Póló, amely magába szívja az izzadtságot. Ha felkészülés van, akkor pulzusmérő órát is, a stopper nekem ilyenkor fontos ezen kívül. Innivalót mindenképp, néha szőlőcukrot is hosszabb távokra.

Telefont csak ritkán.

2009. ápr. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

és mibe rakjátok a vizet meg a szőlőcukrot stb.?azzal futtok?


én trénerka-alsóban,meg ujjatlan felsőben szoktam,ha kicsit fujdogál a szél,akkor vékony zip-záros felsőt.

2009. ápr. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Fél lityi víz a kezemben, szőlőcukor a zsebemben. Mp3 rajtam lifeg. Van nadrágra csatolható "víztartóm" is, de nem szeretem, folyton úgy érzem, le fog esni, pedig nem...:)

Megoldás az is még, ha futás közben iszol út menti vizet, bár ilyenkor leáll a mozgásfolyamat, szóval nem mindegy, mikor. Legalább is nálam.

2009. ápr. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
lehet kapni futóüvet vagy mit, olyan mint egy hegymászó beülő, ugyanolyan kényelmes, csak nem annyira kiterjedt. Én ma vettem egy ilyen izzadtságelnyelős pólót, és , eddig ugyan még nem futottam benne, de jó. Asszem Quetchua
2009. ápr. 14. 20:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!