Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sustanon. Ez valamilyen szer...

Sustanon. Ez valamilyen szer amivel lehet izmot novelni. Mik a mellékhatásai?

Figyelt kérdés
A haverom fogja magát ezzel szúrni hogy izmosabb legyen. probálom ot lebeszélni, és utána szeretnék nézni a szerrel kapcsolatban.
2009. ápr. 12. 10:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez a szteroid, amit a leggyakrabban használnak Európa szerte. Nem véletlenül, mert ez igen hatásos szer, vizet csak a legritkább esetben tart vissza, rendkívül gyorsan hat, nagy erőnövekedés érhető el alkalmazása esetén és elhagyása után csak kis erő és izomtömeg csökkenés tapasztalható. Amitől még igen népszerű ez az anyag az, hogy az első kúra mennyiségével hasonlóan jó eredmények érhetők el a következő kúrák során. Ez egy nagyon előnyös tulajdonság, mert az adagokat nem szükséges emelni. A Sustanon 250 mg-os kiszerelésben létezik. Elegendő lehet a heti kétszeri injekciózás.


Forrás: tesmester.net

2009. ápr. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Gondolom a srác nem érte még el a határait csak büdös neki a munka... Hát gratulálok neki, jó h*lye. Én a tiszta edzés híve vagyok, és a PROFIknál nem ítélem el a koxolást de kezdőknél igen.

Mellékhatás: úgy tudom tökre jól össze tudnak zsugorodni tőle a herék, meg hajhullás...

2009. ápr. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ha azért nyomja mert ahogy említették büdös a munka, sőt, szerintem a kajája sincs rendben, akkor már kérheti is a beutalót a klinikára máj és veseelégtelenségre. aki a fenti miatt akar koxolni az többet árt magának mint használ. a Sustanon tesztoszteront tartalmaz, az alapból előállított hormon sokszorosát.


haverom nyomott egy kúrát pár hónapja bár ő akkora is mint egy hegyomlás meg jól kajál, és ő csak a folyamatos kangörcsökre panaszkodott :D

2009. ápr. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

MOst olvastam utána: hajhullás, pattanásosodás stb

ja és leáll a test saját teszto termelése, ergo borul a hormonháztartás... hajrá

2009. ápr. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4komponensű tesztoszteron, ha érzékeny rá akkor rá fog baszni, mivel nemhiszem, h szed majd ösztrogénblokkolót, ha a kaja meg az eddzés nincs rendben, akkor szúrhati heti 1000et is...
2009. ápr. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

mellékhatások lehetnek: kopaszodás,

csökkent spermatermelés, nőiesedési jegyek, pattanások, magas vérnyomás, zsíros olajos bőr,agresszivitás.


heti 500mg susta+ heti 200mg deca 6 vagy 8 hétig ezekkel már jó eredményt el lehet érni. 800mg sustánál semmiképpen nem ajánlok többet mert a mellékhatások felé tolódik a dolog.

a kúra után levezetés szükséges:

hcg +clomid és sohasem fordítva, valahogy így:


A 17-dik napon 3000IU HCG

A 22-dik napon 3000IU HCG

A 27-dik napon 1500IU HCG

A 32-dik napon 1500IU HCG


Emellett:

A 17-diktől a 34-dik napig 100mg Clomid/nap

A 35-dik naptól a 49-dik napig 50mg Clomid/nap

2009. máj. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!