Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 13 évesen ha hozzá kezdek...

13 évesen ha hozzá kezdek súlyzózni akkor nekem is ugyan úgy fog nőni az izmom mint a felnötteknek?

Figyelt kérdés

vagy nekem többet kell súlyzóznom azért a hatásért?

és szerintetek heti hányszor súlyzózzak?


2011. aug. 9. 19:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
(basszus kitörölte, írtam egy csomó mindent. de szar)
2011. aug. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
a mai fiatalok nem tudnak olvasni. az se nem megy, hogy ezen a telibekefélt oldalon rákeressenek bármire. nemtudom, de 8-10 évvel ezelőtt nekünk még voltak ilyen tantárgyaink általánosban, hogy olvasás, szövegértés....satöbbi
2011. aug. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 oyeacch ***** válasza:
Evvan...
2011. aug. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Amúgy kérdező ne figyelj ránk, 21:15-ös leírta a dolgokat.


Gábor, ez így van, de szerintem ez leginkább a szülők és az oktatás hibája. Én nagyon szerencsésnek érzem magam mert normális családom van, a barátaimat is "megválogattam", de elképesztő hogy egyébként mi megy a világban. Namindegy ez nem ide való téma, csak áá.... kevés a jóarc, ez a baj :D

2011. aug. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Tetszik a válasza:

Ne szedj rá semmi olyat, amivel szar műre csinálod az izomzatot. Natúran viszont érdemes csinálni 3x kemény 2 órás edzés, a te korodban is érdemes elkezdeni.


Kis kóstoló, hogy mi történhet, ha mégis szedsz rá valamit:

[link]

2011. aug. 10. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 oyeacch ***** válasza:

Te idióta az nem testépítő hanem egy syntholos szar, a kib*szott ferdítő média ezt is elb*szta.


Ezt olvasd el:


[link]


Ez nem szedett semmit, csak telenyomta a karját olajjal.


...

2011. aug. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Rohadtul tetszi a válasza csak már akkora baromság hogy fáj...te vicces vagy,vagy csak szimplán hülye?
2011. aug. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!