Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit tartasz fontosnak, az...

Balazs00xx kérdése:

Mit tartasz fontosnak, az edzés előtt illetve közben?

Figyelt kérdés

bemelegítés , mit iszol , eszel , közben előtte?

stb..


2011. aug. 9. 13:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Edzés előtt 1,5-2 órával rendes tömör kaja.

Közbe vizet iszom, a bemelegítés alap aztán nyújtás aztán mehet a menet!

2011. aug. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

én is így csinálom:)

ezen kívül? fehérje creatin hotblood szerű készítmények ..

mennyi idő legyen az edzés szerintetek mi az optimális? stb..?!?:)

2011. aug. 9. 14:01
 3/12 clint ***** válasza:
egy óra alatt le lehet edzeni, én van hogy csak 45 perc alatt végzek. Vizet iszom közben. Előtte egy órával kajálok, gyorsemésztésü vagyok szóval lehet célszerübb másfél két órával előtte enni. Utána meg turmix, de volt idő (egy év) amikor szilárd kaja ment egyből és nem volt külömbség, turmix után háromnegyed óra-egy óra és ismét szilárd kaja.
2011. aug. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszönet a válaszokért !
2011. aug. 9. 16:26
 5/12 anonim ***** válasza:

Clint te mennyi pihenőidőkkel nyomod?


Bocs, hogy beleoffolok, de lehet téged is érdekel :D

2011. aug. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 oyeacch ***** válasza:
Edzés előtt 1-2 órával, mikor, hogy sikerül, komplett kaja, edzés közbe csak víz, utána fehérje+dextróz+krea kúrába voltam, szóval az is.
2011. aug. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

edzés előtt 2,5-3 órával kaja,de ha mondjuk főétkezés, akkor még több időnek kell eltelnie,különben fáj a hasam úgy hogy nem tudok edzeni. :/

inkább napközben iszok sok folyadékot,és akkor edzés alatt nem kell sokat innom,mert ha iszok,akkor vízzel teli hassal nem tudok edzeni,csak pár kortyot iszok olyankor.

táplálékkiegészítőket nem szedek, csak well mixet iszok (low carb változat) este,mert fogyózok

2011. aug. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszi , a pihi idő érdekel engem..

ki hogy mit mennyit stb.

2011. aug. 10. 14:23
 9/12 oyeacch ***** válasza:
Én azt mondnom, hogy alapgyakorlatoknál 45mp - 1p, izolációsaknál lehet kevesebb, de persze lesznek itt jóval nagyobb pihenőidők. Nekem ez vált be.
2011. aug. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 clint ***** válasza:
fuh nem számolom, egyszerüen csak felkészülök a következőre és annyi. Mível gyakran van, hogy más is használja a gépet pl amit én ezért előfordulhat hogy 3-4 perc is eltelik.
2011. aug. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!