Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 35 centis bicepsz nagynak...

35 centis bicepsz nagynak számít? (férfiaknál)

Figyelt kérdés

Semmi zsír, tiszta izom és van formája.


23f


2011. aug. 5. 17:32
1 2
 11/13 dirtboy ***** válasza:

nekem 40cm

176cm/75-76kg

21/F

Szerintem nem nagy a 35cm-es bicepsz mivel az enyém 40és szerintem elég kevéske ez még.Dicsérő szavakat könnyen kap az ember a mai világban,hiszen tele van giliszta fiúcskákkal.Engem nem is érdekel hogy ha valaki megdicsér mert ők nem értenek hozzá én meg tudom hogy még nem vagyok jó.A tükör is a barátod nem csak a goggle,hallgass a tükörre és légy szigorú magadhoz mert ha megelégszel magaddal után kialszik a tűz ami eddig hajtott. szóval hajrá nyomjad tovább MERT MUSZÁJ!!!!!

2011. aug. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Hát igen, nem is akarok még leállni, bár ahhoz képest, hogy milyen voltam régebben (csont és bőr szó szerint), már ez nagy fejlődés, lehet azért is mondják hogy milyen vastag lett a karom, mert a régi önmagamhoz viszonyítanak és úgy tényleg sokkal jobb. de ahogy mondod: nincs megállás!
2011. aug. 5. 19:16
 13/13 anonim ***** válasza:

Nekem 45cm. De elég nagy darab csávónak raktak össze a szüleim. 194cm/100kg. Van rajtam egy csöpp zsír is de előnyös a formám és nem nagyon látszik :D


25/F

2011. aug. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!