Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Volt már olyan h összejöttél...

Volt már olyan h összejöttél egy csajjal a konditerembe?

Figyelt kérdés
Vagy csak egy éjszakára? Tapasztalatok?
2011. aug. 3. 17:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2011. aug. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem... edzés közbe senki és semmi nem érdekel. Felőlem pucéran is rohangálhatnak akkor is előbb befejezem az edzést, lenyomom az edzés utáni kaját aztán jöhetnek sorba, felváltva de akár egyszerre is XD
2011. aug. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
második hát ez nagy :) köszy mindenkinek:)
2011. aug. 3. 17:42
 4/9 Chrisstian_ ***** válasza:
100%
Fruits Punch Samurai ez aztán az elhivatottság! Nekem sem sikerült még, de ismerek olyat, akinek igen.
2011. aug. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Volt még anno régebben olyan, hogy mindenáron el akart kísérni egy csaj edzés után futásnál. Mondom jól van gyere...

1km után szólt, hogy lassítsak mert nem bírja. Én nézek rá, ő néz vissza rám, azt otthagytam :D azóta nem szólt hozzám XD

Szóval igen egy fanatikus állat vagyok aki két dolgot utál igazán:

- ha valami/valaki nem hagy aludni

- ha valami/valaki nem hagy úgy edzeni ahogy én akarok

2011. aug. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Fruits Punch Samurai totál igazad van én is utálom mikor edzés közben zavarnak :) xD
2011. aug. 3. 17:50
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen volt.

Felcsíptem a pultos csajt.

A mai napig a bnőm.

Amikor jön új pultos csaj,mai napig kapom az oltást a többiektől,hogy na ezt is felszeded?:)

2011. aug. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
grat nektek:)
2011. aug. 3. 21:54
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát nézd... Esélyed meg van rá (mint arra is, hogy holnap mész az utcán és Rád zuhan egy Boeing 747-es).


Én pont emiatt váltottam most konditermet, mert egy srác nem értett a szóból és kissé túlment a határain.

De ez azért nem általános (hála a magasságosnak). :)

2011. aug. 4. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!