Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi idő után látszik meg...

Mennyi idő után látszik meg az edzés?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=2Gd1GMWb6aM

http://www.youtube.com/watch?v=3iSBqFDMuq8&NR=1


ezeket csinálom.. a héten kezdtem, s minden nap megcsinálom mind 2-t.

Kb. mennyi idő után megy le a pocakom és lesz formás a fenekem?

Normális válaszokat, köszike! :)


2011. júl. 28. 16:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Erre nem vagyok hajlandó én normális választ adni, megadja neked a tesztó.hu: [link]
2011. júl. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kb 6-7 év, de lehet 5 alatt is meglesz.
2011. júl. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Nem kell olyan hosszu ido eleg 1-2 kemeny ev de nem szabad kihagynpd es aztan megint ujra kezdened, erteleme nincs annak ami a lenyeg az a kitartas es az akarat ero
2011. aug. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Az edzés ok. De a lényeg, hogy ne zabálj minden szart össze vissza közben. Nagyon alacsony ch, magas fehérje étrend.
2011. aug. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
zsírt nem fogsz tudni átalakítani izommá semmivel, úgyhogy 100év. Ha nem vagy zsíros, hanem csak vékony, akkor használható lehet, persze normális kaja mellett.
2011. aug. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ja de látom zsíros vagy, úgyhogy sose fog lemenni tőle :) ez nem arra van kitalálva
2011. aug. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálam egy fél év után mondta mindenki, hogy mennyit fejlődtem. Jöttek a rosszindulató pletykák, hogy szedek ezt-azt..ráadásul nem vittem túlzásba az edzést. Szerintem sok múlik a genetikán.
2011. aug. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

szia! Én ezt a linket nem néztem meg de most OFFolni fogok, mert:

nem jó minden nap ugyan azt a testrészt megdolgoztatni, és nincs olyan, hogy egy valahonnan fogyás. Sajnos. Ahová először felrakódik a zsír, onnan megy le utoljára! És ezért kell olyan edzéseket beiktatni, amik mindenhol megdolgoztatnak, csak mondjuk nem egyszerre. Ilyen a "rubint réka napi 20 perc önmagadért". Van benne 4 blokk. Abból csinálj 2 naponta 2őt: első + harmadik, majd a következő alkalommal második+negyedik. + 5x egyél keveset naponta. persze reggel bőségesen, és a többin meg egyre kevesebbet. Nem kell minden étkezéskor "menüzni":) + minimum 2 liter folyadék. minél több séta a szabadban. Sok zöldség! :) És a lényeg hogy ne éheztesd magad, ezért jobb a többször kevesebbet. lassan, de biztosan:)!! sok sikert.

2011. aug. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
na, megnéztem, amúgy hasonló a rubint rékás is.:) (előző voltam. 20/L)
2011. aug. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!