Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Két ujjas ölésről vélemény?...

Két ujjas ölésről vélemény? Vajon tényleg működik?

Figyelt kérdés
Haverom mesélte, meg megmutatta hogy kell megütni, a mutatóujjaddal, meg a középső ujjaddal a nyaki főeret. És ha 10 mp-n belül nem ütöd meg úgy még egyszer, meghalhat... Nem akarok én senkit sem bántani, de a mai világban nem vagyok biztonságban, jobb ha tanulok egy kis önvédelmet. 15/L
2011. júl. 27. 15:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"kismilliószor torkon ütöttek, rúgtak edzésen"

Egy edzésen valószínűleg senkinek sem volt célja bezúzni a gégédet. Kézéllel simán kivitelezhető megfelelő erővel, ha tudod hova üss.

2011. júl. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
ütéssel soha nem fogsz egy gégét összezúzni, csak akkor, talán, ha teljesen váratlanul éri az áldozatot. de az nem önvédelem.
2011. júl. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 bix ***** válasza:
ha teljesen váratlanul éri? mert ha nem? ráfeszít? vagy mit csinál? az egyik legsérülékenyebb terület a gége. ugyanolyan mint a kiütési pontok. egy nő nem sanszos hogy elég erősen meg tudná ütni hogy összezúzza, de messze az egyik leg ségülékenyebb pontok közé tartozik. az utcán pedig ritkán kötnek beléd dupla fedezékből, bár az is ritka hogy egyedül legyenek... ez viszont a lényegen nem változtat. gyorsan, nagy erejű ütéssel simán elérhető hogy kétszer meggondolja hogy felálljon e vagy maradjon... én szívtam már be semicontact küzdelemben egy fúgást, nem volt erős, de beleléptem rendesen, mindent modanék rá csak hogy kellemes azt nem. és ott nem volt cél hogy beledőljön egy jobb egyenesbe és átüssön...
2011. júl. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 bix ***** válasza:
fukás=rúgás
2011. júl. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Wing Tsunt tanulj azzal egy nagyobb ember ellen is megtudod védeni magad és nincs is benne magas max gyomor rugás.
2011. júl. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!