Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez vajon beválna nálam is?

Ez vajon beválna nálam is?

Figyelt kérdés
Ezt itt az oldalon olvastam: "Feszesíteni szeretném a hasamat, a fenekemet és a combomat. Napi fél óra szobabiciklizés + napi 25-30 hasprés hatásos erre? Ha igen, mennyi idő múlva látszódik majd eredmény?". Ha én napi 1 órát szobabiciklizem (a régi biciklimből szobabiciklivé átszerelt, ne térjünk arra, hogyan) közepes ellenállássa, közepes tempóba és napi 50 hasprés (kb. ennyit tudok megcsinálni) látszdóna valami? (ja és ne felejtsük el a diétát!)
2011. júl. 24. 13:41
 1/5 A kérdező kommentje:
vagyis közepes ellenállásal (értsd nehezebb fokozat, nehezebb megtekerni, de nem lehetetlen, hacsak nem vagy 100 kiló)
2011. júl. 24. 13:42
 2/5 anonim ***** válasza:

micci13


nem akarlak megbántani de gondolj már bele napi 30 haspréstől hol lehetne feszes a hasad akkor mindenkinek feszes lenne és fél óra szobabicikli hát sztem az is kevés

általában ilyen hülyeségeket a cosmoba lehet olvasni

persze jobb mint a semmi de ne várj nagy fejlődést

2011. júl. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
"Feszesíteni szeretném a hasamat, a fenekemet és a combomat. Napi fél óra szobabiciklizés + napi 25-30 hasprés hatásos erre? Ha igen, mennyi idő múlva látszódik majd eredmény?". Ezt a kérdést nem én írtam ki. Hát azért szobabiciklizem (aerob mozgás) meg diétázom, az biztos módszer a lapos hasért.
2011. júl. 24. 14:31
 4/5 ✮ʝօк&# ***** válasza:
Ameg nagyon nem mindegy, hogy Lapos has, Kockahas, vagy pedig IZMOS HAS.
2011. júl. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tényleg nem mindegy, igazad van. Izmos hasért előbb diétázni kell és sportolni, hogy le menjen a felesleg és utána a hasizomgyakorlatok (lábemelés, hasprés) Inkább az előbbi hatásos szerintem. (ez mellékesen mondom). Lapos hasért pedig diétázni kell és aerob mozgást végezni (pl. biciklizés vagy szobabiciklizés)
2011. júl. 27. 12:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!