Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ilyen adagokban jó a tápanyagb...

Ilyen adagokban jó a tápanyagbevitel?

Figyelt kérdés

Most 70kg vagyok, tehát 140gramm fehérjére és 350gramm ch-ra van szükségem minimum, tömegnövelés alatt.


Ha 7szer étkezem naponta, akkor elég étkezésenként, kb. 20gramm fehérjét, és kb. 50gramm ch-t megennem?

Így ideális szétbontani, vagy hogy bontsam szét?

Köszi előre is.


2011. júl. 21. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Figyelj... mindenki más, mi nem ismerünk téged, ezt neked kéne érezni, egy pár nap után. Alapjába jó, de edzés előtt és után ne ez legyen a struktúra és én egy kicsit sokallom a ch-t.
2011. júl. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
utolsó kajánál már nem kell ch,amúgy természetes.
2011. júl. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat. :)

Akkor utolsó kajánál semmi ch nem kell?

2011. júl. 21. 17:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez is mint amit mondtam tőled függ... valakinek ez valakinek az jön be. Én pl tolok ch-t utolsó kajálásra is, valaki nem.
2011. júl. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

SCHWARZIIIIIIII!!!! Ezt nem hiszem el, hogy egy éve még mindig itt tartasz! Komolyan mondom, neked valami súlyos fogyatékosságod van. Most ezt kérdezed meg naponta kétszer 3 hónapig?

Egy éve elkezdted, és azóta sikerült híznod 3 kilót! Nem hiszem el, hogy nem sikerült egy normális étrendet összeraknod ezalatt.



Hogy válaszoljak. Ha napi 7x kajálsz, és 140 gramm kell, akkor tényleg 20 gramm fehérje jut étkezésenként. Bravó!

2011. júl. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!