Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Pár hónapja edzek, és gondolta...

Pár hónapja edzek, és gondoltam rá, hogy veszek fehérjét, csak nem nagyon tudom, hogy miként, milyen adagokban kell szedi? Aki tudja írja le.

Figyelt kérdés

Meg a fehérjétől nem megy le az izmom ha abbahagynám az edzést, csak a proteintől?

Előre is Köszönöm a válaszaitokat.


2011. jún. 19. 11:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
2011. jún. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 De Puta Madre ***** válasza:
A protein meg a fehérje ugyanaz. Ha abbahagyod az edzést, akkor a szervezet a nem használt izmok nagy részét leépíti, mert nincs szüksége rá.
2011. jún. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 TOMAtm ***** válasza:

ááá ne vegyél,kifehérredsz tőle mint dzsekó,aztán hogy fogsz kinézni.azért költenek a kondisok 10ezreket szoláriumra.nézz meg egy versenyt,mind le van kenve kokszal h sötétebbek legyenek,mert mind olyan a sok fehérjétől mint a fal.azért is mondják h falfehérje vagy.

a protein a másik brutál koksz,azt ovastam itt h attól megy össze a farkuk is,de az nem baj mert mindenki a farkohoz viszonyít.szóval ha kicsi a farkad,akkor nagyobbnak látszol(ha jól értettem).

2011. jún. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

fehérje = protein...

Azért megy össze az izom, mert a szervezet nem hülye, amire nincs szüksége azt leépíti. Arról nem beszélve, hogy ha edzel tovább csak a fehérjét nem szeded, szerinted ha kevesebbet eszel ( nem iszol fehérjét ) akkor nem az a logikus, hogy nem leszel izmosabb, sőt leépülsz egy keveset?

2011. jún. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

mark86


fehérjepor=szétcseszi a májadat,vesédet,felfúj és mikor leeresztesz megmarad a nyúlott bőr! inkább hanyagold,jó indulatból mondom...

edzés után 6 deci tej,2 ek kristáycukor,1 banán,50gramm túró és 30 gramm zabpehely meg 1 nyers tojás!

sok sikert!

2011. jún. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 TOMAtm ***** válasza:

márk....

ezt szabadalmaztasd!jumbó natural néven mondjuk.be is futnál vele :)

2011. jún. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

mark86


gyártó: [link]

2011. jún. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
mark86, szerinted a "tej- és tojásfehérje koncentrátum" miből van? :DDD
2011. jún. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

mark86


nem tudom,de az mesterséges és ezáltal fújtat hogy koxokat raknak bele. nem jobb naturálon elérni egy formát?

2011. jún. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Bizony, mű dolgok tönkretesznek csak. Vitaminok is, ezek szintetikusan vannak előállítva, teljesen műanyag. Egyél meg inkább minden nap 3 kiló cseresznyét és 5 kiló banánt, abban van a vitamin.
2011. jún. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!