Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy tüntethetném el a bordáimat?

Hogy tüntethetném el a bordáimat?

Figyelt kérdés

Nem egészen a sport kategóriába tartozik, mivel - és ez a problémám - a részen ahol egy kicsit kilátszik nincs milyen izomra gyúrni hogy eltakarja.


Nem vagyok csontváz, nem az egész látszik ki, csak a hónaljam alatt oldalt 2 bordának egy rövid szakasza. Egyébként edzett, izmosnak mondható vagyok.


Kérdésem hogy hogyan tudnék oda hízni, hogy eltűnjön?


2011. júl. 16. 17:10
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
17/F
2011. júl. 16. 17:12
 2/12 anonim válasza:
jajj, hát eddz tovább, és ennyi. lehet hogy egy kicsit örökké megfog látszani, de miért zavar? néha kifejezetten szexi tud sztem lenni. :)
2011. júl. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
hát nem tudom, nem nézek ki tőle úgy mint egy éhező etióp? :D (most nem akarok senkit megsérteni, csak hogy értsétek mire gondolok azért mondom)
2011. júl. 16. 17:25
 4/12 anonim ***** válasza:
51%

nem, biztosan nem nézel ki éhezőnek AZÉRT mert a hónod alatt néhány borda kilátszik HA amúgy jóltáplált alkatod van.


egyébként szike és csontfűrész.

2011. júl. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 NoodIy ***** válasza:

Nem foglakozol te egy kicsit sokat a külsőddel? AZt nagyon nehéz lesz eltüntetni, majd ha kicsit hízol akkor eltűnik. Gondolom vékony a bőröd, ezért látszik. DE ha nagyon zavar, akkor gyúrj lepkére (széles hátizom (latissimus dorsi)). Az tudja eltakarni.

De amúgy nem gáz.

2011. júl. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, hogyha tényleg nem gáz az jó, akkor nem parázok rajta megnyugodtam :) utolsó: nem vagyok valami nárcisztikus piperkőc alak, csak nem akartam hülyén kinézni ennyi :D de ha nem cink akkor király, kösz mindenki
2011. júl. 16. 17:52
 7/12 NoodIy ***** válasza:
Az a lényeg, hogy ha belenézel a tükörbe tetszik-e az amit látsz. Ezt nem hiszem hogy a mi válaszaink fogják eldönteni. Ha elégedett vagy magaddal és rendben van az önbizalmad, az sokkal többet jelent egy külső szemlélő számára, mint a 2 kis kilátszó bordarészleted.
2011. júl. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Te Aczél, ha már itt vagy... Márk eltűnt, vagy mivan?
2011. júl. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
52%

nem tudom. nekem FB-on írt pár napja. látszott hogy nem nagyon jön most be neki a fórum, túl sok az idióta..

de majd csak jön. "izomállat86" vagy "koxmixer86" :P

2011. júl. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Hát ez tény.
2011. júl. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!