Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek ez így jó megoldás?

Szerintetek ez így jó megoldás?

Figyelt kérdés

Kb 2 éve járok taekwondora, viszont ez mellé szeretnék egy kis izmot is építeni. Többiek a gyúrást javasolják, de én kicsit idegenkedek a konditermektől, ezért inkább úszni szeretnék eljárni. Ezzel megfelelő izomzatot tudnék kialakítani?

Ehhez még:

Hétfő 2 óra TKD

Kedd 2 óra úszás

Szerda 2 óra TKD

Csütörtök 2 óra úszás

Péntek 1,5 óra TKD

Hétvége pihi

Ez így jó?

Légyszi az olyan válaszokkal, hogy hagyd a TKD-t, menj krav magázni, eskrimázni, szumózni stb. kíméljetek


2011. júl. 16. 12:48
 1/3 anonim ***** válasza:

nem tudom a kravmagának mi köze az izomépítéshez.. na minnegy.


úszóknak szép izmos testük van, ergó biztos hosszabb távon van olyan hatása amit te is szeretnél. kajálj jól mellette. mármint sokat, és minőségit :)


de ha van lehetőséged ne idegenkedj egy teremtől, bunyós vagy (minimum) nehogy valahova ne tudj bemenni :D nem így értetted, tudom. izmokat célzottan, nagy ellenállású (súlyzós) edzéssel lehet hatékonyan stimulálni, megfelelő tápanyagellátottság mellett.

2011. júl. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az úszást rövidtávon pont feldughatod. Az úszók azért izmosak, mert rendes étrendjük van, napi 2-3 edzésük van tíz éve. Az úszás jó dolog, de izomstimulációra ilyen szinten abszolút nem alkalmas. Konditerem, rendes étrenddel, és 2 hónap alatt annyi alakítasz a testeden, mint egy év úszással.
2011. júl. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
i go on with him.
2011. júl. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!