Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez lehetséges lenne elméletben?

Ez lehetséges lenne elméletben?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy vannak mondjuk a hallucinogén drogok, amik ugye "elhitetik" az agyaddal, hogy látsz valamit, pedig nem is. Ugyanezt nem lehetne megcsinálni az izmaiddal, hogy az agyad azt az információt kapja, hogy meg lettek edzve, tápanyaghiány van ott stb, mikor nem is? Mert józan paraszti ésszel simán meglehetne.
2011. júl. 16. 11:15
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Igen-igen, ez a mikrosérüléses dolog problémás, mert hiába megy oda a tápanyag, ha nem tud beépülni.
2011. júl. 16. 14:41
 12/17 anonim ***** válasza:
Ugyanezt leírtam a legelső kommentben! ;)
2011. júl. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Egyébként láttam egy kisgyereket a tévében, akinek valami nagyon ritka betegsége volt, nagyon kis mértékben tárolt zsírt a teste és sokkal erősebb volt a szokásosnál. Nem tom pontosan most, de kb. öt évesen ott húzodzkodott, amikor normálisan még teljesen alulfejlett a gyerekek felsőteste és egyáltalán nem bírják el magukat. Na mindegy csak egy kis érdekességnek írtam ki:D
2011. júl. 16. 14:46
 14/17 A kérdező kommentje:
Igen, utolsó, Te értelmes dolgot írtál, csak akkor is kicsit félreértelmezted: "Hát szerintem az izmaidnak nem az fontos, hogy te hogyan gondolkozol".
2011. júl. 16. 14:48
 15/17 anonim ***** válasza:
Igen, elnézést! :D
2011. júl. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Vannak érdekes dolgok...


Azt tartom a legnagyobb szemétségnek, hogy valaki azt zabál amit elé raknak azt úgyis fejlődik. Hál Isten ilyen azért kevés van :D

2011. júl. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
De jó is lenne...:D
2011. júl. 16. 17:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!