Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez lehetséges lenne elméletben?

Ez lehetséges lenne elméletben?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy vannak mondjuk a hallucinogén drogok, amik ugye "elhitetik" az agyaddal, hogy látsz valamit, pedig nem is. Ugyanezt nem lehetne megcsinálni az izmaiddal, hogy az agyad azt az információt kapja, hogy meg lettek edzve, tápanyaghiány van ott stb, mikor nem is? Mert józan paraszti ésszel simán meglehetne.
2011. júl. 16. 11:15
1 2
 1/17 dirtboy ***** válasza:
azt kell mondjam hogy szellemileg elég korlátozott lehetsz
2011. júl. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Hát szerintem az izmaidnak nem az fontos, hogy te hogyan gondolkozol. Az edzés mikrosérüléseket és tápanyaghiányt idéz elő az izmokban és több tápanyagot vesznek fel, mint amit leadtak ezáltal az izomsejtek mérete nő. Az edzésterhelés hatására az éppen edzett izomban található szénhidrátok kiürülnek és a fehérjeszerkezet sérül! Ha nem stimuláljuk az izmokat, hogy tápanyagot vegyenek fel, akkor nem is fognak fejlődni. Ha nincs tápanyaghiány és mikrosérülés, akkor az agyad hogyan építené be a tápanyagot az izmokba? Szerintem ilyen nincs. De javítsatok ki, ha esetleg tévedek!
2011. júl. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
Egyetértek az előző válaszolóval... ez a gondolkodásmód egyből onnan ered hogy büdös a meló... B@Ssz*k át az izmainkat hogy megedzettük őket és akkor nőni fognak vagy hogy képzelted ? :DDDDDD Inkább kokszolj egy kicsit :)
2011. júl. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
A minden fejben dől el dolgot nem így kell értelmezni. Mi van ha azt hiszed, hogy megedzetted az izmaid? Pont semmi. Te viszont lehet megtaláltad amitől az agyad azt hiszi gondolkodsz, de mégsem.
2011. júl. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

A tribulus valami hasonló elven működik.

Azt az inót küldi az agyba,hogy kevés a tesztó termelés,ezért a test elkezdi jobban termelni.

2011. júl. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Tudtam, hogy elő fog kerülni ez a "büdös a meló" téma, ki kellett volna írnom, hogy 3 éve folyamatosan edzek. Csak úgy elgondolkoztam, miért, nem lehet?

Továbbá természetesen nem úgy gondoltam, hogy erősen arra koncentrálsz vagy mi tudom én, hanem valami gyógyszerrel vagy hasonlóval, ami téves információt ad le az agynak. Remélem így már érthető.

2011. júl. 16. 11:43
 7/17 A kérdező kommentje:
Azért írtam be a drogos dolgot, mert az is úgy működik, hogy pont "beleillik" a receptorba és így stimulálja az agyat.
2011. júl. 16. 11:45
 8/17 A kérdező kommentje:
Egyébként az utsó kapizsgálja, hogy miről is van szó.
2011. júl. 16. 11:45
 9/17 A kérdező kommentje:
Úgyhogy mielőtt mindenki elkezd okoskodni meg lebaszni, legalább gondolkodjatok.
2011. júl. 16. 11:46
 10/17 anonim ***** válasza:

Én értem, hogy mire gondolsz, de hogy csinálsz akkor mirkosérüléseket az izmon? Ez a probléma.


A myostatin gén blokkolásával se lehet izmot növeszteni edzés nélkül. Bár az egereknek sikerült. Na de mi nem vagyunk egerek :D

2011. júl. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!