Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit sportolsz? És nekem...

Mit sportolsz? És nekem milyen sportot ajánlsz?

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok, és nem sportolok semmit. Ennek véget szeretnék vetni, mert nem akarok se elhízni, se eltunyulni. Igazából sok sportot kipróbáltam már, de egyik se fogott meg. Röpi, tánc, úszás, kosár, foci stb. Még a lovaglás leginkább.

Szeretem a kűzdősportokat, de apám nem engedi, mert "az nem lányos" (igaza is van).


Te mit sportolsz? Kort nemet írjatok.

(L/13, ha ez nem derült volna ki :D)


2011. júl. 15. 12:17
 1/4 anonim válasza:
Én sosem sportoltam rendszeresen, most viszont elhatároztam, hogy minden nap 1 órát leviszem sétálni a kutyámat. eléggé kifáradtam utána, és a kutyám is örült.:) ezt csak olyan bevezetésnek használom, h hozzászokjak a sok mozgáshoz. késöbb pedig majd szeretnék rendszeresen futni és néha bicajozni. ja és tollasozni is szoktam de az inkább szórakozás nekem. szerintem ezeket te is kipróbálhatod. ja és majd a kutyámmal is szeretnék futni. németjuhász, úgyhogy majd ö is kiélheti benne magát. sok sikert! 15/L
2011. júl. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 m4gnet0 válasza:

Foci, amerikai foci, kosár, futás


18/F

2011. júl. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 WBTBWB ***** válasza:

Én judoztam 4 évig, utána foci 2 évig, aztán pár év kihagyás, majd 3 év versenyszerű úszás, ezalatt párhuzamosan harcművészet szintén 3 évig, és most kicsit több, mint egy éve futok (hosszútávon, versenyszerűen, komoly célokkal). Emellett persze még van úszás, és bringa is, mert jövőre kezdek egy pesti egyesületben triatlonozni (ha belefér az időmbe egyetem mellett...:S) 18/F

Egyébként a futást ajánlanám neked, én nagyon "megtaláltam" magam benne.

2011. júl. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

figyelj attól hogy nem túl lányos attól rengeteg csaj űz mindenféle küzdősportokat /többek közt én is (17l)/ mert nem csak az megy ott hogy ütik verik egymást

egyrészt megtanulod megvédeni magad ha szükséges

de mégis mint életforma ugy is sokat segít nekem a mindennapokban

gyerekként eléggé nehezen lehetett kezelni engem /épp hogy a hipeaktivitást nem mutaták ki/ félpercig nem birtam a seggemen megmaradni, türelmetlen voltam és még sorolhatnám később levittek karatéra ott ragadtam azóta is

és iszonyat sokat köszönhetek neki: türelmesebb vagyok, nyugodtabb, és még ha annyira idegesit valaki mépg akkor se jut eszembe megütni / régen megtettem volna sokszor voltak iskolai ügyeim/ illetve annyival változtam még azóta hogy régen nem mertem volna elmondani másnak hogy nem tetszik ez vagy az mert ha kiismondtam akkor se hallgatak meg suliba azért volt problémám mert hiába mondtam hogy hagyjanak nem és a veréshez fojamodtam /lány létemre/ azóta sokkal határozottab a megjelenésem és tényleg végig viszem az igazam és nem adom föl ha tudom hogy a másiknak nincs igaza és azóta tényleg észrevettem hogy azt a határozottságot, szókimondóságot amit a karate által tanultam tisztelik bennem / független attól hogy gyerek vagy felnőtt/ és azóta nincs semmi beirásom se /pedig régen televolt az ellenőrzöm/

a példa még rá : általánosból ugy kerültem ki hogy 3,6 az átlagom most már 4,5

U.I.: bármilyen küzdösportot megnézel 40%uk lány

17/l/karate

2011. júl. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!