Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Légpuskát vateráról?

Légpuskát vateráról?

Figyelt kérdés

Milyen minőségűek lehetnek azok,amiket ilyen 1ft-os aukcióról indítanak,és felmegy olyan 15ezer forintig?Vagy villámáron is csak 10ezer?Azt hallottam,hogy egy normális is 20-25ezer.

egyáltalán nem értek hozzá,de viszont szeretnék egyet venni,de nem akarok úgy járni hogy: olcsó legyen oszt jó napot,utána zsörtölődöm,hogy ez most minek kellett.

Egyáltalán mire érdemes figyelnem vásárláskor?


2011. júl. 14. 10:57
 1/2 anonim válasza:

Szerintem olyan helyről vegyél, ahol ki is tudod próbálni előtte.

Vannak, akik a szart próbálják meg eladni, és felteszik 1Ft-ért, aztán majd adnak érte valamit, aztán ha szólsz, hogy nem jó, akkor meg te vagy a szemétláda, mert mért adtál érte annyit.

Nézz fix árasat, ami a közeledbe van, és beszéld meg az eladóval, hogy csak akkor veszed meg, ha előtte kipróbálhatod. Ha ebbe nem megy bele, tuti van valami baja.

2011. júl. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A Lider típusú fegyverről beszélsz, aminek nagyrésze lőfegyvernek számít Magyarországon(torkolati energiája több mint 7,5 Joule)mert nem foglalkoznak a beszállítók (Kína)a magyar törvényekkel + veszélyes a kezelése. Ajánlom neked a PONGGI.HU weboldalt, ott keresd meg a légfegyverek körképet. Első fegyvernek én inkább újat ajánlanék ha megvan rá pénzed. De írd le hogy mire kell és segítek vagy INDEXFORUMon kérdezz a LÉGPUSKÁS TOPIKBAN, ott igazi profik válaszolnak neked. Egyébként egy remek hobbi:)
2011. okt. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!