Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők! Ti nem nyaraltok?

Testépítők! Ti nem nyaraltok?

Figyelt kérdés
Nyár van és nem tudom hogy oldjam meg minimum 3 hetet nem vagyok otthon hanem utazok és nem tudok edzeni, ti mit csináltok?
2011. júl. 12. 11:11
 1/10 anonim ***** válasza:

Nincs péz.


Vegyél BCAA-t, Glutamint, az igyad, és nyomjál valami saját súlyos edzést.

2011. júl. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 bix ***** válasza:
megyek, egy hétre, de meló miatt van hogy 1-2 hónap külföldön vagyok. vagy olyan szállást foglaltatok ahol van, vagy keresek a környéken. németországban voltam életem legjobb termében, valami zseniális volt:) akarat kérdése, én eddig megoldottam, hétvégén ráckeve lesz, ott van, nyáron korfu, ott is :D
2011. júl. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mivel kerülök minden olyan helyzetet, ami megváltoztatja a napirendemet, ezért nem megyek nyaralni sem. Ez akkor is így lenne, ha nem járnék konditerembe, szóval nem emiatt van. Ha esetleg mennék, akkor előre megszerveznék minden egyes lépést, csomagolnék élelmiszert, mert számolnék azzal, hogy útközben, illetve a szálláson biztos nem olyan étel van, amit én szoktam enni. Keresnék edzőtermet is a környéken valószínűleg. Szóval megpróbálnék teljesen ugyan úgy élni, ahogy itthon is.
2011. júl. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én úgy oldom meg hogy, bepakolok az autóba 1 kezes súlyzót és hozzá súlyokat max 10 kg-t, állandó helyre járunk/járok nyaralni ezért, könnyebb a helyzetem. 1 napi kaját csomagolok magamnak majd ott jól bevásárolok, este szoktam súlyzózni csak hogy ne épüljek le annyira, meg reggel amikor lemegyek a kis boltba elötte kocogok fél órát, ha strandra megyek akkor szoktam úszni is, ugye az családi nyaraló tehát közös a rokonokkal tartjuk fenn, szóval ott nyugodtan csinálhatok bármit. Nagyon ritkán előfordul hogy máshová is megyünk akkor szoktam ott másfél órát kocogni meg úszni is eljárok, volt olyan is hogy egy helyi edző terembe mentem el.
2011. júl. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Draug ***** válasza:

A nyaralás a pihenésről szól, hogy kicsit kiszakadjon az ember a szürke napi rutinból! :)

Van több ismerősöm, aki testéptő, de ők is járnak ugyanúgy nyaralni... arra a pár hétre meg vagy kipihenik az éves edzés fáradalmait, vagy ha nagyon hiányzik az erősítés, akkor 'calisthenic' (saját testsúllyal végzett - fekvőtámasz, felülés, stb) edzéseket csinálnak. Esetleg keresnek helyben valami konditermet.

2011. júl. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Utolsó jól mondja. Ha 1 hétre mennék, tuti hogy csak pihennék, döglenék egész nap, de a 3hét sok, kell már egy kis saját súlyos edzés, szerintem.
2011. júl. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Azért ne legyetek ennyire berögzöttek:D Mondjuk ha egy hétig nem csináls zsemmi akkor növekszik az izom mert pihensz elvileg,egy hét alatt nem tudod leépíteni az izomzatod:)
2011. júl. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ugyan nem vagyok testépítő, de elég aktívan mozgok, z erősítést saját súlyos edzéssel és kettlebellel végzem. A harcművészet meg a nyaralás idejére mindenképp kimarad. Ha autóval mennék nyaralni biztos beraknák egy két vasgolyót, mert nem bírom az ilyen hétig döglünk nyaralásokat nem tud lekötni sajnos. Nyaralás címén 2-3 napos/1 hetes kemény túrákat nyomok oda meg nem kell + edzés.
2011. júl. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 bix ***** válasza:

"Azért ne legyetek ennyire berögzöttek:D Mondjuk ha egy hétig nem csináls zsemmi akkor növekszik az izom mert pihensz elvileg,egy hét alatt nem tudod leépíteni az izomzatod:)"


mitől nőne? a pihenéstől? baaaaaaszki hogy eddig minek sz&ptam a teremben amikor otthon napi 8 órákat feküdhetek pihenve:D nálam ez nem az izmokról szól már a kezdetektől, aktív mozgás, sport, terhelés. hozzászokik a szervezet, nekem szükségem van rá. nem tudok henyélni egy hétig. soha nem is tudtam:)

2011. júl. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Draug ***** válasza:
Abban viszont igaza van, hogy rendesen kidolgozott izomzat nem fog leépülni egy-két hét pihenéstől :P
2011. júl. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!