Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Számodra mi lenne a tökéletes...

Számodra mi lenne a tökéletes tápkieg stack anyagi keret nélkül?

Figyelt kérdés
2011. júl. 9. 16:20
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/71 A kérdező kommentje:

tudom én azt,annyit eszek napi 7x mint a dög. :)

de nem tudom azt miért nem értik meg az emberek hogy edzés után KELL! strongman-eknek,testépítőknewk is.

2011. júl. 9. 17:05
 12/71 anonim ***** válasza:
Nem kell, ezt nem tudod nekem bemagyarázni (nem, nem kell, csak ajánlatos a kettő között van különbség) :D nem csodaszer ez, sem. Nem vagyok ellene ne érts félre, de wazze a csimpánzok sem turmixoznak mégis kemények. De ott a gorilla is, vega azt 2 tonnát emel fej fölé. És ha egy sz4ros majom megcsinálta nehogy én ne tudjam már! XD
2011. júl. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/71 A kérdező kommentje:

Ok akkor úgy mondanám hogy kib@szol a testeddel ha edzés után nem iszod. Miért ne lássam el az izmaimat tápanyaggal gyorsan ha egyszer ELŐNY(nem kötelesség)?

:)

2011. júl. 9. 17:14
 14/71 A kérdező kommentje:
Nem kell bemagyaráznom,nekem mindegy,csqak mondom hogy egy hozzáértő ember mint te miért nem teszi meg(csak edzés után)
2011. júl. 9. 17:15
 15/71 anonim ***** válasza:
Miért b4sznék ki vele? Szerintem az én étkezésemen nem lehet rést találni. Ameddig fejlődök mint erőben, mind tömegben minek költsek plusszba? Csak, hogy gyorsabban fejlődjek? Minek? Nem vagyok profi, és nem kell a túlélésemért küzdeni. Emiatt semmilyen előnyre nem teszek szert a többi emberhez képest, hogy megérje ezt is hozzácsapni a kajámhoz. Ha lassan is, komótosan de haladok a saját utamon. Majd ha 100kg leszek 10%-os testzsírral és egyszerűen fizikailag képtelen leszek többet enni akkor majd meggondolom.
2011. júl. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/71 A kérdező kommentje:
aki komolyan gondolja annak nem lehet rést találni a kajáján,nem is rossz kaja esetén kell. de mindegy,véleményedet elfogadom még ha nem is értek egyet. :)
2011. júl. 9. 17:22
 17/71 anonim ***** válasza:
Na akkor már ezt is tudod :) de ha észrevetted, sohasem adtam még tanácsot (legalábbis értelmeset nem :D) tápkieg kérdésben. Mert foggalmam sincs az egészről, mert sohasem néztem még utána, nem fogtam a kezembe egy dobozt sem. Azt tudom mi van benne, mert ez alap, de ennyi.
2011. júl. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/71 anonim ***** válasza:
Na ez a beszéd :P ilyen emberek kellenének végig erre az oldalra. Még ha nem is értünk egyet, akkor sem esünk egymás torkának :) Merem állítani eddig te voltál a legnormálisabb kérdező. Az edzéshez meg sok sikert, remélem lesz olyan ember aki olyan választ ad amiben nem csak hús szerepel :)
2011. júl. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/71 A kérdező kommentje:
Annyira alap az edzés utáni turmix és egy multivitamin (csak ezek),akár egy egy hete edzőnek vagy 10 éve edzőnek hogy egyszerűen nem akarom elhinni hogy valaki nem látja be. nem + hanem ALAP!! (legalábbis én még nem hallottam olyan emberről aki ezt nem látná be)
2011. júl. 9. 17:25
 20/71 A kérdező kommentje:

Csak azért kérdezek mert nincs mire válaszolni! :)

Pedig általában ráérek...éjjel is...

;)

:P

2011. júl. 9. 17:27
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!