Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szereted a Decathlont?

Szereted a Decathlont?

Figyelt kérdés

Pozitív negatív vélemény?

Elég régóta használok iskolai táskának egy quechua forclaz 30 air táskát, baromi kényelmes, strapabíró, viszont vettem egy elég drága (10 ezer körüli) thermo hálózsákot, , igaz, hogy ultralight, és felfoghatatlanul kicsi, de valahogy kényelmetlen és hideg, és egy rakás műanyag az egész. Sok náluk a műanyag cucc, viszont a használati tárgyaik nagyon jók. Parasztvakítás? Vagy modern minőség?


2009. márc. 29. 20:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Most a Quechua márkáról szól a kérdés, vagy az ezt árusító Decathlon áruházról? Ismerősömnek van egy Quechua sátra, az az eldobom-feláll magától fajta, ő meg van vele elégedve.
2009. márc. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
márkáról, de úgy tudom decathlonban leginkább decathlon creation, vagy decathlon márkákat lehet venni
2009. márc. 29. 20:41
 3/11 Fecc ***** válasza:
100%
Meglehet találni minden sportszer márkát,én többnyire ott szoktam vásárolni a stoplis cipőjeimet
2009. márc. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
89%
Mint minden cégnél, a Decathlon is rendelkezik átlag feletti ill. rossz (szériahibás) sorozatokkal. Ezt még egy Adidas boltban is ki tudod fogni, de mig ott a másnap visszavitt cuccodat leszarják, a Decathlon két év pénzvisszafizetést ajánl cserébe. Ha szétjön vagy elszakad valamely cuccos, akkor visszamész és visszakapoda az árát. Szerintem ennél több nem kell...
2009. júl. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
35%

Én azóta nem megyek, mióta egyszer elküldtek a kiskutyám miatt. A kezemben volt (4 kilós kutyus) és a biztonsági őr nem engedett be. Szóval azóta fújok rájuk.

Egyébként alapvetően drágának tartom őket. A bringámra akartam kosarat venni, 8.000 forint volt. Azt mondtam, hogy ez egy vicc...átmentem a vele szemben lévő Auchanba, és akciósan 950 forintért vettem meg TÖKUGYANAZT!! Még vissza is mentünk megnézni D.-ba, és tényleg ugyanaz volt...no comment.

2009. szept. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
14%

Fapados multi...


Hót igénytelen a berendezés is, olyan mintha egy garázsba mennék be...


Ennél méga Tesco is igényesebb....

2009. dec. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Szerintem nem rossz bolt és valóban nagyon is korrektek a selejtes(?) áru visszavételénél. Magyarokhoz képest talán túlságosan is. Dehogy nézem le kis népünket. Ellenben sajnos közismert,hogy hazánkban gyakran visznek vissza tökéletes minőségű,ámde megunt (persze széthordott),avagy szezonból "épp akkor" kimenő cipőket.Sajnos.Hiszen így ezek a korrekt boltok is szigorítanak előbb-utóbb.
2010. jan. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

nemtom, valamikor visszavittem egy hálózsákot,blokkal meg minden, mert rohadt hideg volt (s15ultralight) (10 e. ft) és elküldtek a fenébe azzal, hogy egy évig hordtam felejtsem el, hogy visszaveszik.


Görkorcsolya szar volt, ugyanazzal az indokkal, hogy mivel használt, nem vették vissza. Szóvan nem tudom. Velem fontos dolgokkal mindig gec.ztek..

2010. jan. 22. 22:13
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mi célból akarsz vásárolni. A fenti rosszmájú válaszolóknak valószínűleg csak a decathlonos cuccokra van pénzük, és csodálkoznak, nem kapnak helly hansen vagy nike minőséget.

Én nagyon szeretem a decathlont, bár ha divatolni akarok vagy egy álomdzsekit venni, nyilván nem oda megyek. Eleve sportcuccok vannak csak ott, de a felét lehet utcán is hordani. Szóval: akkor éri meg nagyon a decathlon, ha úgymond "második" ruhát veszel magadnak, amit nem veszel fel munkahelyen, suliban, buliban, csak pl a boltba vagy a nagyihoz mész benne, vagy kirándulni.

Pl egy olyan minőségű polár, ami már majdnem 2 éve hibátlan, azt hiszem 1990 volt: [link]

De ott a 2sec II sátor, ami fesztiválra tökéletes, 7e volt, és két fő bőven elfér benne, felállítása maga az álom a hagyományos sátrakhoz képest, és pl egy tesco sátor sem sokkal olcsóbb.

De pehelykabátot sem sok helyen kapsz tízért...

És még sorolhatnám.

Mivel a gyárukról rögtön a polcra megy az áru, olcsón tudják adni. Ár-érték arányban messze a legjobb.

Ha nincsenek extra elvárásaid, márpedig kevesen művelnek több sportot versenyszerűen, akkor tökéletes a decathlon.

2011. okt. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Feederimmortal ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Azt a hálózsákot amit vásároltál pontosan arra találták ki,ami rá van írva,fel van tüntetve,csak egy kicsit jobban átkellet volna gondolni a vásárlást! (s15 ultralight=

season 15C fok könnyű kivitel) Ezzel a hálózsákkal 15 C-fokon érzed jól magad +-5 változó! És azzal az indokkal,hogy te fázol benne,én sem venném vissza hiszen egy évig ez nem jutott eszedbe?? PEDIG! 30 nap cseregaranciát vállalnak ami lássuk be nem kevés. A kutyáról annyit írnék,hogy oda ahol táplálékkiegészítőket és hasonló élelmiszereket forgalmaznak természetes,hogy nem fogják engedni,hogy bevidd!

2015. febr. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!