Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen zenéket ajánlotok...

Milyen zenéket ajánlotok futáshoz?

Figyelt kérdés
Olyan zenéket keresek, ami felpörget és ritmust ad a futáshoz...a stílus is teljesen mindegy..köszi :)
2009. márc. 29. 16:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Sajnálom hogy nem vagy nyitott az információkra :)
2009. márc. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
48%

"Az Amerikai Atlétikai Szövetség betiltotta a hosszútávú versenyeken a fejhallgatók és mp3-lejátszók használatát, mert megnövelik a szívroham kockázatát, ráadásul indulók egymásba ütközése is veszélyes. Igaz, hogy a pattogó ritmusok lendületben tartják a versenyzőket, de miközben a hangokra figyelnek, vetélytársaikat és önmagukat is veszélyeztetik.


Noha a nagyszabású sportrendezvényeken nehézségekbe ütközhet a tilalom foganatosítása, egy minnesotai maratoni verseny szervezői a rajtvonalnál öszegyűjtötték a médialejátszókat, aztán postán visszaküldték azokat a tulajdonosoknak."

2009. márc. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

sztem valamilyen szinten van hatása a szivdobogasra a zenenek...a nyugis zenet hallgatsz akkor pont nemfog tôle "majd kiugrani a szived", vmi metal-ra meg általában gyorsabban ver a szived...habár errol h szivrohamot kapj a zenehallgatástol még énsem halottam..de van meg sokminden amiröl nemtudok és mégis van...

azt viszont tapasztaltam, h pl mikor alszol el és olyan almodozos pillanatban vagy a zene befolyásolja h ersemenydus, pörgös, v melankolikus, szomorkas, kellemes...legyen amirôl merengsz....talan a futas tempojat is befolyásolja...ha lassu zenet hallgatsz akkor nemfogsz rohanni, ha meg pörgöst akkor akarva-akaratlanul gyorsabbra veszed a ritmust.mintahogy a tanc kozbenis követed a ritmust annelkül h figyelnél rá..

szovasl szerintem mindig a hangulatodnak, meg annak fuggvenyeben h miengyorsan akarsz szaladni, válaszd a zenét is.

2009. ápr. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
hangulattól függ. Ha pörögsz d'n'b, ha nyugis vagy, vagy pihenni mész kocogni akkor vangelis pl. (odussey, charlots fire, qonquest of paradise) nagyon inspirálóak tudnak lenni. Mike oldfield, vagy pl Michiko Tanaka... nem, teljesen normális vagyok. A rockot kedvelem, és járok fesztiválokra. De a vangelis charlots fire-jére futni valami eszméletlen jó érzés.
2009. ápr. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
I need a hero!!!! v a Rocky zenéjei közül, amelyik tetszik....esetleg bonyM - maniac
2010. ápr. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

01-newmusic_-_hungary_mania_2009-bootleg-2009


Én ezt hallgatom =)

Hosszútáv futó vagyok, nemrégpróbáltam ki a zenével futást, és aztkell monndanom h zenével eggyiknapról a másikra 1perc 10másodpercet javult az időm, és néha aztvettem észre futásközben h nemfigyelek alégzésre hasonlók teljesen átvettem a zene pörgős ritmusát, és avégefele aztvettem észre h majdmeg fulladok ugykapkodom alevegőt szivem majdk ugrik.. szval veszélyes játék ez.

2010. okt. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!