Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen zenéket ajánlotok...

Milyen zenéket ajánlotok futáshoz?

Figyelt kérdés
Olyan zenéket keresek, ami felpörget és ritmust ad a futáshoz...a stílus is teljesen mindegy..köszi :)
2009. márc. 29. 16:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Kinek mi. Nekem a power, gothic és trahs metal.
2009. márc. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
86%
1. válaszoló, én is azt hallgatok sport közben. meg máskor is:):D:D
2009. márc. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
76%
jó progessive zenét
2009. márc. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
74%

Celldweller valamennyi számát tudom ajánlani :)

Pőrgős industrial metál, egy kis D'n'B-vel, meg egy kis minden más stílussal :D

2009. márc. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%
Skorpió király filmzene-I Stand Alone, Demjén-Ferenc-Honfoglalás,Eminem-Lose yourself,Eminem-Till I Collapse.
2009. márc. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%
Nem ajánlom a zenehallgatást futáshoz, mert a szív dobogása könnyen felveszi a zene frekvenciáját (vagy fordítva) és ott halsz meg szívrohamban.
2009. márc. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon örülök, hogy nem vagyok egyedül a trash metallal:) De ezt most valóban igaz, hogy felveheti a szív a ritmust? Azért a trahs metalnak elég durva ritmusa van... ez komoly?
2009. márc. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
76%
Hol hallottad ezt a hülyeséget?Szerinted hány százezer embernek kellett már volna meghalnia ha ez igaz?Ha mégis, akkor meg nagyon ritka lehet.
2009. márc. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
52%

Ez nem hülyeség. Minden a természetben, ami periódikusan mozog vagy ad ki hangot, saját frekvenciával rendelkezik, amin egy "szerkezet" rezeg. Ha ez a rezgés érintkezik valamivel, akkor olyan összhangba kerülnek hogy kiütik egymást (nem vagyok fizikus nem tudom profin megfogalmazni) és az egyik összedől emiatt. Az olajfúrótornyok az óceánok közepén pl a torony lábaihoz csapódó tengervíz okozhat olyan rezgést a lábakon hogy volt már rá nemegy példa hogy emiatt dőlt össze a torony. Amikor katonák menetelnek és hídhoz érnek azonnal le kell állniuk a "bal-jobb bal-jobb" lépésről mert a periódikus lépéseket átveszi a híd és összeborul az egész. De ugyanezt okozza a szél is. Itt egy videó kikerestem nektek hogy nézzétek meg:

http://www.youtube.com/watch?v=j-zczJXSxnw&feature=related

Ezt a hidat egy akkora szél borította össze amekkora épp hogy a hajam megmozgatja ha sétálok az utcán. De elkapta a hid rezgéseit és onnantól kezdve olyan ereje volt mint egy tornádónak. A techno partykon nagyon sok fiatal halt már meg mert a tuc-tuc-tuc zene, amiben semmi változatosság nincs (mint pl a disco zenében) a emberi szívnek a dobogására képes ráhangolódni. Nyílván ez nagyon ritka eset de mégiscsak előfordul hogy fiatalok ebbe halnak bele. A zenehallgatást azért nem javasolják futás közben mert a szívverés felgyorsul, lelassul, változik, és elég egy pillanat hogy elkapja a zene ritmusát és már ott hal meg az illető. Ha nagyon zenét akar hallgatni az ember akkor pl hallgasson gregoriant abban nincsenek dobok (vagy elhanyagolható mennyiségben). Remélem kielégítő volt a válaszom!

2009. márc. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
75%

Ezt a kapitális marhaságot, anyám borogass!


A szívem mondjuk ráhangolódik egy 136 bpm-es tuc-tuc zenére... és akkor mi van? 120-140-es konstans pulzus kell a zsírégetéshez ember! Próbáltál már nagy súllyal dolgozni? Nem ritka a 180-200-as pulzus olyankor! Ennyi erővel már az összes erőemelőnek, rövidtáv futónák és egyéb sportolónak is rég meg kellett volna halnia! Techno partin meghalnak a fiatalok? Nem véletlenül a sok (met)amfetamintól és egyéb kábítószertől pörögnek fel, ami vízhiány következtében dehidratációt, a szervezet hőháztartásának felborulását és halált okoz? A Tacoma híd a szél okozta rezonancia miatt szakadt le! Bocsánat, de nem ártana néha gondolkozni!

2009. márc. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!