Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Baj a lányok szemében ha...

Baj a lányok szemében ha vékony vagyok? Kezdejk edzeni?

Figyelt kérdés
13/ F vagyok, elég vékony. (170/48) Kezdjek edzeni vagy mit csináljak? nagyon rossz ha ilyen vagyok?
2011. júl. 3. 23:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

hát figyelj, igazából tökmindegy :D Se ilyen ne legyél: [link] se ilyen: [link]


Ha a kettő között vagy, az már szuper.


Ilyen adatokkal amúgy nem hiszem, hogy olyan borzalmasan vékony lennél, de egy kis edzés sosem árthat. Csináld, ami neked a legjobb, de ne mások miatt. úgy nincs értelme. (ja és ha nekivágsz, akkor eltte olvass el mindent és ne tegyél fel értelmetlen kérdéseket) Hajrá! :)

2011. júl. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ja azthittem 170/58, na 48-al már tényleg vékony. Kezdd el most, aztán évek múlva majd biztos te leszel a legmenőbb. :D
2011. júl. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
jóó :DD na de mit olvassak el?
2011. júl. 3. 23:56
 4/11 anonim ***** válasza:
hát az alapokat. meg aztán a többi mindenfélét, csak megtalálod :)
2011. júl. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
:OOOOO MI???? 170/48 sőőőt még az 58 is kevés és kórossan sovány. Minimum elkéne érned a 65 kg-t..hát igen itt "nők" nekik meg legtöbbször mindegy csak legyen mit szopogatni, szóval ne csüggedj el. vasald a hajad;)és kész azt a pár kilót már észre se veszik. Manapság nem divat az izom a legtöbb embernek. Legalábbis én ezt tapasztalom.
2011. júl. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem divat az izom :DDDDDDDDDDDDDDDDDD Az izom sosem volt "divat". Nem divatból kell EMBERNEK kinézni. :D

Amúgy gyerek, igen, elkezdhetsz edzeni. Enni szoktál?

2011. júl. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Elég durván vékony vagy, én is olyan 58 ra számítottam,de még az se lenne az igazi. Valószínű vékony alkat vagy, de még nagyon fiatal is vagy, kondit nem ajánlom,mert nem nagyon kéne ilyen korban viszont kezdj el enni egészségesebben,és lehetőleg többet mint most. Sok tejtermék, csirkemell,rízs, levesek. Sajnos jobbat nem tudok tanácsolni.
2011. júl. 4. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
napi 5-6x egyél amennyit bírsz,,,értsd:ZABÁLJ!!!
2011. júl. 4. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

13 évesen még nem kell edzeni, amúgy szerintem teljesen mindegy, a mai társadalom nő alakjainak az ideál, a piás,szájkaratés,cigis,40kg-os csávók..., nap mint nap látok, elsőosztályú csajokat, ilyenekkel kézen fogva xD


De benned legalább meg van az akarás a jobbra, nézegesd az ételek tápértékét, főleg a magas és minőségi szénhidrátot tartalmazó étrendekre menj rá, reggel ne ciniminis gabonapelyhet, hanem zabpelyhet egyél, különböző izesitésekkel, szenyóba, rakj tonhalat,rántott húst, egyél tojás teljes kiörlésű barnakenyérrel, sok nyers zöldség,gyümölcs, túró ezektől egészséges is leszel, és biztosan hizni fogsz :)

2011. júl. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azért ne csak zabáljon, mozogjon is azt ilyen korban is lehet sőt. 3 évesen inkább saját súlyos gyakorlatokra építs, ha testépítő akarsz lenni arra ráérsz -2 év múlva is. Bár én jobban preferálom a harcművészetet azt meg minél hamarabb kezd el. Vagy ha egyik se jön be ott van rengeteg tömegsport. Ha csak zabálsz egyfolytában és nem mozogsz akkor el zsírosodsz. Lehet, hogy megfelelő lesz a testtömegindexed, de elhízott leszel, mert mondjuk 30% körül lesz a testzsírszázalékod.
2011. júl. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!