Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy tudom visszaszerezni a...

Hogy tudom visszaszerezni a kockákat a hasamra? Nem fogok rajzolni :D

Figyelt kérdés

Lényeg hogy kb 4 éve ilyen hasam volt:

[link] (a képen ülök és úgyis látszódnak jól a kockák)


akkor sportoltam stb semmi gond nemvolt.

:D De jött egy Lány és teljesen eltunyultam most besokaltam hogy kemény súlyt felszedtem vagyis jónak pont jó lenne 180cm / 80kg de ez nem izom :)


kb 2 hónapja elég keményen edzek mindenhogy ( napi 2x 3km futás 50% lejtő 50% emelkedő ( vagyis hegyről le , fel. napi 2x. fekvőtámasz napi 5x15 db , felülés napi 5x 30db , húzóckodás vállszéleségben tenyér kifelé néz napi kb 10 db. és ezt minden nap .


Látványosan Jó más az eredmény mert 2 hónapja még ugynéztem ki mint alekosz kb :) most meg ilyesmi --> [link]


vagyis láthatóan sokkal jobb volt 4 éve de igy hogy 2 hónapja újra rendszeresen edzek és mindig megcsinálom a napi adagot igy valami hihetettlen gyors ütemben megy le rólam a "felesleg" , már kezdenek látszódni a kockák megint.


Jól csinálom ez igy korrekt mennyiség 1 napra(mozgás)?

+ helyre felfelé futok ettől létezik hogy jobban megy le a felesleges zsir? ( nemmintha sok lenne rajtam , nagyon minimális csak ha pl ülök akkor még lehet látni hogy ott nem kockák kezdenek előjönni hanem a zsir van még ott de láthatóan megy le rólam.)


Mi az amit még csinálhatnék amitől mell+ hasizom nagyon előjön és ez a minimális zsir is lemegy?


2011. júl. 3. 05:29
 1/7 A kérdező kommentje:

Jelenleg kb lehetek 180-183 cm és 76 kg .

Kor: 22


+ nemtudom hogy jol csinálom e de vettem egy BIO tech Mega fat burner zsirégetőt napi 5 db veszek be belőle éhgyomorra és elég keveset eszek naponta ( kb 2-4 sonkás zsemle mennyiség amit naponta eszek kb 2-3 hete)


Úszás ? az jót tenne mellizomnak + hasizomnak hogy újra úgynézzen ki mint az első képen kb 18 évesen?

2011. júl. 3. 05:39
 2/7 anonim ***** válasza:

Először is kell egy helyes ÉTREND, DIÉTA, és AEROB edzés, hogy a zsírt lefaragd! Napi pár darab sonkás zsemlével szívatod a szervezetedet az nagy hiba!

Nézz fel ide: [link]

2011. júl. 3. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
diéta és aerob nélkül nem fogod leszedni a zsírt.
2011. júl. 3. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

figyelj nekem kb. ugyan ez a helyzet, én is túlsúlyt próbálok leadni már jóformán 1-1,5 éve, eljutottam odáig, hogy kb. sehol nincsen már zsír a testemen csak a hasam alsó részén, ami fedi az alsó két kockát. Én speciel annyira megakartam nemrégiben szabadulni a feleslegtől, hogy túledzettem magam, ami durva izomgyulladáshoz vezetett és ki kellett hagynom majdnem 2 hónapot mindenféle edzésből.


Amit saját tapasztalatból tudok tanácsolni. Első és legfontosabb az étkezés, rohadtul mind1 mennyit sportolsz mellette. Második dolog, pihenni KELL, mert megszivatod magad, mint én.


Neked lennék hétfő-szerda-péntek erőnléti edzést, kedd-csütörtök kardióznék.

2011. júl. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
diéta és aerob. Azért nem látszanak, mert zsíros vagy.
2011. júl. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hmm Köszön szépen ahozzászólásokat ezekszerint mindenki eggyetért , mert mindenki ugyan azt irta.


Letudná nekem valaki irni hogy mi az amit nekem csinálnom kellene? ( hülye kérdés lehet de mi az az aerob?)


+ milyen fajta diétát csináljak? pontosabban mit ehetek és mennyit naponta?

2011. júl. 3. 15:47
 7/7 anonim válasza:
ilyenkor a kardió edzés használna ?
2012. szept. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!