Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 10kiló Hollywoodi izom?...

10kiló Hollywoodi izom? Vélemények.

Figyelt kérdés

[link]


Aki olvasta ezt a cikket, mi a véleménye az edzéstervről?

Ha egy váll/csuklya napot kihagynék, és így a már 3napos edzéstervet követném, jó lenne?

Persze megfelelő kaja, pihenés mellett.


2011. júl. 2. 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Azért azt ne hogy elhidd, hogy ezeket ők különböző szerek nélkül elérik...

Az egy dolog, hogy Arnold a T3 forgatása miatt újra elkezdett kondizni és alakított magán egy jókorát, de az, hogy egy olyan ember, aki teljesen kezdő így kifejlessze magát alig pár hónap alatt elég hihetetlenül hangzik.

Én jobban elhiszem azt, hogy megy a seggükbe a szuri és elképesztően megváltozik a küllemük tőle napokon belül.. Tudom, mert apa által megtapasztaltam ...


És ,hogy a kérdésre is válaszoljak, a váll csuklyát ne hagyd ki, és ne innen keress edzéstervet. Ne bízz ebben ennyire. Nincsenek csoda módszerek, csoda edzések amivel 3 hónap alatt így fogsz kinézni mint itt egy két képen a tagok... Csodaszerek már vannak, viszont azok nem tartós eredményt fognak biztosítani, bár nekik teljesen megfelelőek, mert a forgatás idején kell csak a hatás látszata és ott is inkább csak a félmeztelen részeknél.

2011. júl. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a megfelelő háttérrel eredményes lehet ez az edzésterv is. bár ezek a híres "edzők" személyre szabottan készítik fel a sztárokat a filmekre, így ez csak egy alap lehet. 3 hónap alatt rengeteget lehet fejlődni a nulláról, profi segítséggel pláne. ha azt nézzük, hogy edző figyeli minden egyes edzés alatt töltött percüket, főznek rájuk, kaja pontosan kiszámolva, a legjobb tápkiegeket szedik, mert pénz nem akadály. így azért szerintem hihető.

hogy egy átlagos embernek a profi dolgokon kívül egy mennyire lenne hatásos azt nem tudom.

2011. júl. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :)
2011. júl. 3. 19:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!