Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehetek olyan erös mint songoku?

Fibbrizzo kérdése:

Lehetek olyan erös mint songoku?

Figyelt kérdés
Nem hiszek benn de csak kiváncsiságként ,ha pl lenne nekünk is olyan gravitácios gépünk és 1 es gravitáciotol mennénk felfelé fokozatosan pl 1,2 ,3 és igy tovább persze ugy hogy mindig megszokjuk már a terhelést és minden eggyes gravitácio növeléskor egy hétig szokjuk .És pl egy 20 as ig elmennénk -mi is lehetünk olyan erösek hogy testi erönk megnöl mint egy átlagos emberé?Persze most nem arra gondolok hogy tüzgolyo meg ilyenek ,hanem pl a fizikumunk pl 50 -100 kg ot könnyen emelünk ?
2011. jún. 30. 14:42
1 2
 1/14 TOMAtm ***** válasza:
aha ennyi az egész,nézd meg minden kis csira igy kezdte,még songoku is [link]
2011. jún. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem kell hozzá gravitációs gép...nézz utána vannak testre szerelhető súlyok akár 40kg-os is (pont ilyen nehétz volt zseniális teknős páncélja is) ha 40kg-al nekiállsz futni ugrani stb... akkor az olyan mintha "" gravitációs gépet használnál "" :D
2011. jún. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha 50-100kg akarsz könnyedén emelgetni akkor fejleszd a maximális erődet ezt úgy tudod megtenni hogy pl: fekve kinyomsz 10kg-ot 2x-3x pihensz 2percet utána 20-at pihensz 2percet stb.. mikor elérted a maxot (mondjuk legyen 100kg) akkor azt már csak 1x nyomd ki
2011. jún. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem, csak olyan erős lehetsz, mint Krillin.
2011. jún. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Vegeta sokkal keményebb!
2011. jún. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a 3*os grav erőt nem egy hétig kéne szokni, hanem hónapokig. A 4*est pedig lehet soha sem fogod "megszokni" már... A 20ason pedig kb. annyira gyorsan földhöz verődnél, hogy mindened széttörne...
2011. júl. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
jo és ha minden eggyes gravitácion 1 honapig edzenék ?
2011. júl. 1. 10:21
 8/14 anonim ***** válasza:
az elmélet nem rossz, de a csontjaid nem bírnák és a hús is az izom is leszakadna rólad, a bőrőd sem bírná, az agyad megfőleg nem, ha pl eltudnád érni h 3as gravon ugroj fel a levegőbe 1cm-et akkor lenne az ütközés a talajhoz zuhanáskor hogy leszakadna a léped veséd tüdőd szived stb. :) mind ez 1cm-ért :)
2011. júl. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Erre már én is gondoltam! Fasza lenne azért kipróbálni egy ilyen gépet.. mégha nem is 1-es fokozatonként hanem 0.1-enként és közben fekvőzni püfölni a zsákot mint az állat meg abban a gravitációban élni.. és eljutni egy olyan szintre amit még épphogy bír a szervezetünk..

Na és mondjuk 1 év mulva kijönni és elmenni egy boxmeccsre vagy birkóra és péppé nyírni az ellenfelet!

Fasza kis fantáziavilágod van! Nekem is hasonló

22/F


Akit az istenek szeretnek meghagynak gyereknek!

2011. júl. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nagyszerű FankaDeli idézet, csak nem ide való :)

Egyébként tényleg jó a fantáziád. Megláttam az ötletet elmosolyogtam.

Szerintem nem bírná el a tested.

2011. júl. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!